Doposażenie mazdy 6 2011 w xenony

Mazda6 2007–2012

Postprzez adamholysz » 1 lis 2017, 20:29

Witam :–)
Jestem świeżym posiadaczem mazdy 6 GH 2.0 PB 155kM z 2011 roku.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów doradziłby w sprawie wymiany lamp halogenowych na bi-xenon.
Chodzi o poziomowanie reflektorów. Kupiłem auto z zamontowanymi ksenonami zamiast zwykłych lamp i nie mam poziomowania ani doświetlania zakrętów AFS (ksenon skrętny). Czujnik na tylnej belce jest. Funkcja wprogramowana w zegary ( mruga AFS OFF ). Przycisk AFS OFF po lewej stronie jest. Brak modułu AFS za schowkiem, brak instalacji do modułu (nie mogę namierzyć wtyczki). Bezpiecznik F2 nie posiada pinów. Czy posiada ktoś schematy żeby uzupełnić instalację? Może ktoś wykonywał takową operację? Szukam w necie, ale wygląda na to, że to wiedza tajemna bo niewiele znalazłem.
W przeliftowych jest to prosta sprawa, bo z tego co wiem wszystko jest w lampach. Lampy, czujniki na belkach, przycisk AFS OFF i wszystko działa...
Oczywiście wiem, że spryskiwacze i inne przepisy. Ale najpierw chciałbym uruchomić przynajmniej samopoziomowanie. O ile to w ogóle możliwe.
adamholysz
 

Postprzez adamholysz » 10 lis 2017, 19:49

Nikt nic? <płacze>
adamholysz
 

Postprzez wojtek75 » 27 sty 2018, 20:23

Mocno spadł poziom forum , zauważyłem to od ładnych paru lat. Bardzo pozytywnie odbierałem forum w latach 2006-2010...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2006, 16:12
Posty: 163
Skąd: warm.-maz., mazowieckie
Auto: Niedługo Mazda GH 2.2 :–)

Postprzez mac83 » 1 lip 2018, 10:38

Witaj, dawno nie zaglądałem na forum. O ile jeszcze sprawa aktualna, modół AFS z tego co wiem, zastępuje standardowy moduł świateł i ma on więcej kabli i inną wtyczkę. Możemy sie upewnić, podeślij mi zdjęcie swojego modułu świateł a ja sprawdzę jak to wygląda przy AFS. Przegrzebiemy dokumentację i może coś się uda wyMODzić ;)
Początkujący
 
Od: 2 wrz 2014, 15:57
Posty: 17
Skąd: Warszawa/Ustroń
Auto: Mazda 6 GH Sport, 2,5 B 170KM, 2009r.
Była:
Mazda 6 GG, 2.0 LF-DE, 2006, 147 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6