Łożysko na piaście TYŁ

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez l3mur91 » 20 sie 2010, 22:08

Łożysko na piaście z tyłu jest wymienne ? Czy trza kupić nową piastę ? <oczy>

Bo w 2 sklepach różnie twierdzili dzisiaj. W jednym mieli na stanie łożyska a w drugim twierdzili, że niemożliwe i tylko z piastą.

I jeszcze jedno pytanko poza tematem.
Cały zawias w 323f i 323 jest taki sam i pasuje P&P ? BG oczywiście.
Szczwany Szubrawiec
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2009, 17:04
Posty: 1501 (3/1)
Skąd: Lodz

Postprzez Kioto » 20 sie 2010, 22:16

lozysko dostepne jest tylko z piasta.W modelach BF bylo wymienne a w niektorych katalogach ktore maja w sklepach maja zle dane i mowia ze do BG jest wymienne co nie jest prawda ,, zawieszenie jest takie same ruzne sa tylko poduszki amortyzatora diesel w sedanie z tylu ma mniejsze bebny hamulcowe ,,a z przodu ma drazek stabilizatora czego niema w 323hb przynajmniej ja niemam mam 1,6poj silnik moze wieksze pojemnosci mialy juz montowany stabilizator z przodu
lakier jak dziewczyna zawsze musi wygladac mokro :)
lakierowanie to pasja nie praca
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2010, 00:14
Posty: 167
Skąd: pomorskie
Auto: 323 Usa 1,6 8v 1992 lpg 397 tys
323 1,7D pn sedan
renault clio.megane
opel vectra B
obecnie subaru impreza 98 r

Postprzez l3mur91 » 20 sie 2010, 22:59

Kioto napisał(a):lozysko dostepne jest tylko z piasta.W modelach BF bylo wymienne a w niektorych katalogach ktore maja w sklepach maja zle dane i mowia ze do BG jest wymienne co nie jest prawda ,, zawieszenie jest takie same ruzne sa tylko poduszki amortyzatora diesel w sedanie z tylu ma mniejsze bebny hamulcowe ,,a z przodu ma drazek stabilizatora czego niema w 323hb przynajmniej ja niemam mam 1,6poj silnik moze wieksze pojemnosci mialy juz montowany stabilizator z przodu


Dzięki wielkie <spoko>
Szczwany Szubrawiec
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2009, 17:04
Posty: 1501 (3/1)
Skąd: Lodz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323