Głośno na tylnych siedzeniach

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Borys » 15 lis 2010, 22:07

Jak widać podłoga jest jakoś zabezpieczona (maty + filc). Wg. mnie trzeba zająć się blachami w bagażniku (wnęka na koło, nadkola i okolice), nie zaszkodzi wygłuszyć klapy bagażnika. Mam plan, by na wiosnę wyjechać z wygłuszonym tyłem, może to coś da. Muszę się zastanowić jaki materiał spełni swoje zadanie. Na ten moment skłaniam się do mat filcowych z bitumem.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lip 2007, 23:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez YgooR » 16 lis 2010, 00:00

Ja u siebie na nadkola dałem NOXUDOL AUTO-PLASTONE, w koło zapasowe taśma dekarska a na cały bagażnik pianka polietylenowa którą znalazłem w garażu. I muszę powiedzieć że jest coraz gorzej bo teraz słychać każdy szelest lub skrzypnięcie tapicerki <glupek2>
Polecam też w dieslach wygłuszyć całe podszybie, naprawdę pomaga.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 mar 2009, 22:15
Posty: 827 (0/1)
Skąd: Gliwice
Auto: 323F BJ 2.0 DiTD '99

Postprzez pikaczu2000 » 16 lis 2010, 11:20

Ja u siebie filcem oblozylem bagaznik, cala podloge dodatkowo oraz drzwi miedzy tapicerka a ta folia zabezpieczajacą. Efekt jest, pozbylem sie wiekszosci uporczywych szumow. Najbardziej daje "po garach silnik" no i jednak jeszcze troche gdzies z tylu cos dobiega. Tak do kolo "100" jest na prawde cicho.
Początkujący
 
Od: 25 sty 2009, 16:41
Posty: 21
Skąd: Krakow
Auto: 323F BJ, 1.6 sporty, 2001 r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323