Mazda 3 BK Pare pytań o kluczyk

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Mariusz-- » 15 paź 2017, 19:57

Cześć, jakiś czas temu rozładowała mi się bateria w kluczyku (scyzoryk), wymieniłem ją i pilot nie działa, czytałem na forum, że trzeba zapewne zaprogramować od nowa pilot, też probowałem, ale 0 reakcji.
Stąd mam pare pytań :

-gdy pilot jest rozkodowany (nie otwiera drzwi) to czy mruga w nim dioda przy naciśnięciu klawisza?

-gdy kupie pilot na allegro używany, to będzie możliwość zakodowania go ?

-drugi kluczyk jaki posiadam, to zwykły klucz (nie scyzoryk) i pytanie czy przy posiadaniu jednego klucza scyzoryka zaprogramuje bez problemu otwieranie/zamykanie drzwi ?

-czy ktoś z Was korzystał z usług programowania pilotów ? widziałem takie punkty w miejscach dorabiania kluczy i cena od 99 zł takiego programowania


Wiem, że parę pytań się powtórzyło, ale nie znalazłem do nich konkretnej odpowiedzi :P

Za odpowiedzi i pomoc dziękuje :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 2 maja 2013, 22:10
Posty: 23
Auto: Mazda 3 Z6 hatchback 1.6 benzyna, 2005r

Postprzez gr3mlin » 14 gru 2017, 23:11

w M3 programujesz kluczyk procedurą, tam gdzie chodz się o programowanie pilotów tylko sprawdzają czy daje sygnał – jak jest ok to wbijają Ci do auta i lecą z procedurą. gdzieś na forum nawet ją wrzucałem – poszukaj myślę że to ogarniesz.
Tak programowaliśmy pilota u kolegi również po wymianie baterii
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2014, 17:56
Posty: 89 (2/1)
Skąd: Konin
Auto: MAZDA 3 BK 2005r 1.6 105KM BENZ + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323