Mazda 3 (BK) alarm zapiętych pasów

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Pelcu » 25 wrz 2017, 06:13

Alarm niezapięcia pasów (wkurzający dźwięk) da się wyłączyć – niestety tylko przez komputer w serwisie ASO. Nie znalazłem innej opcji (w różnych warsztatach z komputerami) poza udaniem się do ASO. Zapłaciłem 200 pln i w kilka minut alarm dźwiękowy został wyłączony.
Zanim do tego doszło musiałem naprawdę mocno przekonywać przez telefon obsługę serwisu, że nie potrzebuję tego alarmującego dźwięku – nie za bardzo chcieli go wyłączyć powołując się na bezpieczeństwo, przepisy, itd. Ostatecznie zapytali fachowca od elektryki, który potwierdził, ze "da się" i umówili wizytę. :)
Alarm wyłączyłem w "Mazda Bołtowicz" na Ursynowie w Warszawie. Wcześniej próbowałem zrobić o samo w autoryzowanym serwisie "AZ Auto" ale tam mnie zbywali, umawiali wizytę na "za 2 miesiące" itp. Chyba po prostu nie umieli, albo nie wiedzieli, co zrobić z takim "zapytaniem serwisowym".
W każdym razie- Mazda Bołtowicz – potwierdzone, że można i tylko cena jest dla desperatów.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 wrz 2005, 22:59
Posty: 29
Skąd: Piaseczno
Auto: M6 2005 GY 2.0l sport kombi + 323 1994 BG 1.3l hb + 323f BA 1998 1,5l

Postprzez roman-vp » 25 wrz 2017, 20:38

Po co przepłacać skoro nie widać różnicy: http://allegro.pl/przedluzacz-do-pasow- ... 24916.html
Początkujący
 
Od: 6 sty 2017, 14:42
Posty: 18
Skąd: Nowy targ
Auto: Mazda 3 BK USA SDN. 2,0 BP, LPG 2008r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323