Radio set na info

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez marcinq32 » 8 wrz 2017, 00:09

Witam. Mam pytanie, może dla niektórych głupie, a może nie. Mianowicie czy jak wymienię zwyczajnie radio z przyciskiem set na radio z info to bedzie pokazywało mi spalanie? Nie wiem jak to działa i prosiłbym o wytłumaczenie. Pozdrawiam :D
marcinq32
 

Postprzez michaskow » 8 wrz 2017, 10:16

Jak wymienisz radio na takie z przyciskiem info to będzie Ci pokazywało spalanie (ja tak zrobiłem). <faja>

Możesz spróbować też odblokować funkcje komputera, bo niektóre radia z przyciskiem SET miały taką możliwość (znajdziesz odpowiedni temat na forum <czytaj> ).
Przed wymianą radia sprawdź również jak masz podpięte radio – jednym przewodem (pewnie tak, bo masz auto z 2004r.) czy oddzielnie jest wiązka do radia i wyświetlacza.
Jeżeli kupisz nowsze radio z dwiema wiązkami (które ma przycisk Media, gdzie możesz dodatkowo podłączyć kabel AUX) da się przerobić oryginalną wiązkę pojedynczą na podwójną (instrukcję również znajdziesz na forum <czytaj> ).

Mam nadzieję, że pomogłem :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2015, 23:23
Posty: 71 (1/9)
Skąd: Kraków
Auto: 2023-... – Mazda 3 BN 2.0 120KM 2018r.
2015-2023 – Mazda 3 BK 1.6D 90KM 2006r.

Postprzez marcinq32 » 8 wrz 2017, 14:31

michaskow napisał(a):Jak wymienisz radio na takie z przyciskiem info to będzie Ci pokazywało spalanie (ja tak zrobiłem). <faja>

Możesz spróbować też odblokować funkcje komputera, bo niektóre radia z przyciskiem SET miały taką możliwość (znajdziesz odpowiedni temat na forum <czytaj> ).
Przed wymianą radia sprawdź również jak masz podpięte radio – jednym przewodem (pewnie tak, bo masz auto z 2004r.) czy oddzielnie jest wiązka do radia i wyświetlacza.
Jeżeli kupisz nowsze radio z dwiema wiązkami (które ma przycisk Media, gdzie możesz dodatkowo podłączyć kabel AUX) da się przerobić oryginalną wiązkę pojedynczą na podwójną (instrukcję również znajdziesz na forum <czytaj> ).

Mam nadzieję, że pomogłem :)


Pomogłeś, dzięki wielkie. Bede próbował cos dzialac <jupi>
marcinq32
 

Postprzez Weezyk » 16 wrz 2017, 16:28

a do spalania nie potrzeba dodatkowego modułu? skąd radio ma wiedzieć, ile spalamy? sama funkcja wyświetlania miałaby to dać?

Pytam, bo mam BK z 2005r. i również mam przycisk SET :D
Weezyk
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323