Wkład lusterka

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez roni946 » 26 kwi 2017, 18:44

Witam. Na wstępie mojego tematu jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Mam problem ze swoją Mazda,którą kupiłem ze zbitym prawym lusterkiem. Myślałem że to będzie pikuś kupie wkład i będzie ok, lecz okazał się problem <płacze> szukam już długo i nigdzie nie mogę odszukać odpowiedniego wkładu do mojego samochodu. Sprawdzając po numerze VIN sklepy oferują inny wkład,niż ten który mam w swoim samochodzie. Może mój wkład jest z jakiegoś innego modelu Mazdy ale też nic nie mogę odszukać :( . Może ktoś z was jest w stanie mi pomóc i odszukać odpowiedni wkład ewentualnie powiedzieć z jakiego modelu ja mam swój wkład. Przesyłam zdj wkładu.

Liczę na waszą pomoc ;)
Załączniki
received_1415195328531491[1].jpeg
Początkujący
 
Od: 26 kwi 2017, 18:33
Posty: 4
Auto: Mazda 3 BK 1.6 B6ZE 2004

Postprzez kulisz » 26 kwi 2017, 20:46

Parę miesięcy temu kupowałem lewy wkład ( taki od tego gościa: https://archiwum.allegro.pl/oferta/mazd ... 91048.html ). Wymiarowo wkład tip top, jedyna rzecz jaką trzeba zrobić to sobie wyciąć dodatkowy kawałek na kable do podgrzewania.

Jakby się decydował na taki wkład to mały protip – narysuj sobie flamastrem miejsce do wycięcia, weź suszarkę i nagrzej porządnie plastik i nożem do tapet zacznij wycinać, gdy plastik przestygnie znów podgrzej i tak aż wytniesz odpowiedni kształt. Natomiast jeśli jesteś szcześciarzem posiadającym dremel wytniesz to w 10 sekund ;)
Forumowicz
 
Od: 2 maja 2016, 22:07
Posty: 131 (1/7)
Skąd: Małopolska
Auto: Była: Mazda 3 BK 1.6 Z6 105KM 2006 Galaxy Grey
Jest Mazda 3 BP 2.0 122HP 2019 Crystal Soul Red oraz Mazda 2 DJ 1.5 90HP 2018 Soul Red

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323