Komputer pokladowy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez selim » 21 kwi 2017, 19:09

Heja.

Jestem nowy na forum, lecz moja Mazde 3 1.6 TDI z 2004r posiadam od okolo roku.

Pojawil sie problem gdyz moj wyswietlacz na konsoli centralnej nie pokazuje nagle temperetury zewnetrznej.
Przejrzalem dokladnie fora i mozliwe jest wyswietlanie skrajnych temperatur, lecz nie znalazlem przypadku gdzie owa temperatura nie jest wcale wyswietlana. Dodam ze jeszcze jakis tydzien temu temperatura wyswietlala sie normalnie i pokazywala prawdziwe wartosci. Testowalem wyswietlacz (przycisk wlaczania radia + track up) i z wyswietlaczek wszystko gra.

Aby nie spamowac zapytam jeszcze czy ktos wie jak zrobic aby moje malenstwo pokazywalo spalanie itd na wyswietlaczu. Czytalem ze mozna odblokowac komputer ale zadna kombinacja nie dziala u mnie.

Wersja mojej mazdy to chyba ta bogatsza bo mam lotki dolne na zderzakach i "spoiler" na tylnej klapie oraz modul podlaczenia wszelkich urzadzen zewnetrznych (w schowku), rozne kontrole trakcji itd.

Prosze o pomoc, bo lubie takie nowinki i chcialbym miec to w mojej madzi.

Dodaje zdjecie panelu srodkowego dla rozwiania watpliwosci jesli chodzi o wersje mazdy (bo widzialem ze sa rozne przyciski w innych mazdach)

Obrazek
selim
 

Postprzez kropek101 » 21 kwi 2017, 22:46

Chyba ta bogatsza a klima manualna :P Podnieś maskę przed chłodnicą jest czujnik sprawdź go może wtyczka poluzowana, lub czujnik się popsuł.

Mazda to nie VW w TDI
Oddam 2 czujniki ABS
Szpilki do kół

Ozonowanie samochodów i pomieszczeń.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lut 2011, 00:49
Posty: 1581 (5/41)
Skąd: Żory
Auto: Seat Altea XL 2,0 TDI CR 170KM i 370Nm

Była Mazda 3 BK Y6 2006r
Mazda 323f 1,5 16v 88km 98r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323