MegaZlot Tor Poznań 2018 – wrażenia ze zlotu.

7-9 kwietnia 2018

Postprzez loockas » 9 kwi 2018, 14:33

Dojechałem właśnie do Wawy, odpoczywam w pokoju. Jeszcze mnie głowa boli po wczorajszym dniu i nocy :)

Kilka słów ode mnie. Po pierwsze i najważniejsze. Absolutnie genialny zlot. Nigdy nie byłem na takim prawdziwym track dayu i nie wiedziałem jak to wygląda. Spodziewałem się zlotu jakie znam z Mazdaspeed, czyli raczej amatorskiej imprezy gdzie mocno porobionych aut jest do policzenia na palcach jednej ręki. Natomiast wczoraj długo nie mogłem szczęki pozbierać z ziemi po tym co zobaczyłem w parku maszyn. Seryjnych samochodów wśród startujących za wiele nie było :) Klatki, wydmuchy, spoilery, turbo, ryczące wydechy itd :D Oczywiście było w tym sporo aut spoza klubu, ale i tak wrażenie piorunujące :)

Organizacja na świetnym poziomie. Ukłony dla wszystkich którzy mieli w tym udział. W ośrodku było nas niewielu, ale klimacik był sympatyczny. Dzięki za fajną posiadówkę wczoraj i długie rozmowy. O 2:00 niestety już odpadłem ze zmęczenia. Podziwiam ekipę, która siedziała do świtu. Macie zdrowie :)

Fajnie było poznać nowe twarze. Od pewnego czasu nie czuję się na zlotach tak pewnie jak kiedyś. Nie przywykłem do przedstawiania się większości :) Wielu ludzi widzę pierwszy raz. W pewnym momencie chyba nastała zmiana "pokolenia" klubowego i większość starych mord zniknęła i w ich miejsce pojawili się nowi. Na tym zlocie poznałem wiele pozytywnych postaci, których nie zapomnę i z radością spotkam na kolejnych imprezach. Fajnie widzieć, że klub żyje.

Swoją drogą z niektórymi z Was spotykam się od 11 lat :) W parku maszyn wspominaliśmy z Mako i jego małżonką, jak zaczynaliśmy się spotykać w klubie będąc nastolatkami. Wielu nie miało nawet 20 lat, a na 30-kilku latków patrzyliśmy jak na staruszków. Teraz my nimi jesteśmy :) Fajnie jest to, że mimo upływu lat, zmian marki samochodów przez wielu, wciąż potrafimy się spotkać, przegadać i naprawdę świetnie spędzić czas. Do zobaczenia na kolejnym zlocie :)

Nie lubię personalnie dziękować, bo zawsze o kimś zapomnę. Ale kilka osób musze wymienić. Fasola Ciebie szczególnie, bo jak Cię widzę to zawsze mi się micha uśmiecha :) Wasz region to zawsze będzie ikona tego klubu, a takie postacie jak Miedziak tylko pokazują, że jesteście wciąż w formie :) Brii, za towarzystwo na torze i cenne rady podczas przejazdów. Dzięki temu udało mi jeszcze bardziej poprawić swój czas :) Ravo, za to że masz takie fajne buciki i zawsze masz przygody z których możemy się pośmiać :) Gronek, miło było Cię poznać, spoko gość z Ciebie. W zasadzie tutaj powinienem wymienić wszystkich nocujących w ośrodku, ale stary już jestem i kilku nicków nie pamiętam, a nie chciałbym kogoś pominąć. Jesteście świetni :)

Przykro mi z powodu Pawła, który nie dojechał na zlot. Naprawdę szacun za to co zrobiłeś przez ostatnie dni. Z przyjemnością się czytało Twoje postępy i naprawdę mocno kibicowałem byś zjawił się z nami na torze. Obiecaj, że następnym razem nie zabierzesz się za auto tydzień wcześniej! :)

Trzymam też kciuki za osoby, którym się nie poszczęściło na torze i mieli awarie lub wypadki. Piwo nie raz już pokazał, że takie awarie nie robią na nim wrażenia, więc i tym razem pewnie będzie tak samo :) Kolega z MX-3 który spotkał się z bandą – dobrze, że jesteś cały. Auto się naprawi. Speedster Carsona też miał focha, ale udało się na szczęście naprawić. Za to carson wraca do domu z nową kontrolą trakcji od Jacka :) Swoją drogą: Jacek – jesteś mistrzem, czas powala na kolana :)

Dobra, kończę już. Bateria mi pada w laptopie :)
Ostatnio edytowano 9 kwi 2018, 15:33 przez loockas, łącznie edytowano 1 raz
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez sewo » 9 kwi 2018, 14:40

Było zacnie jak co roku także Panowie organizatorzy <uklon> z mojej strony ;) Piotras ja cię dawno na drugi dzięn w takim stanie nie widziałem <lol> <lol> Loockas jesli chodzi o nasz region to trochę sie pozmieniało. W sumie to mniej pijemy oprócz Piotra oczywiście <lol> <lol> <lol> <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 18:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez loockas » 9 kwi 2018, 14:42

sewo napisał(a):Loockas jesli chodzi o nasz region to trochę sie pozmieniało.


Dla mnie dalej jesteście nr 1 w tym klubie :) Ale faktycznie starzejemy się. Rano zobaczyłem zjeżdżalnie do jeziora i uwierzyć nie mogę, że nikt z niej w nocy nie skorzystał. Kilka lat temu takiego obiektu byśmy nie odpuścili :D
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez kinki » 9 kwi 2018, 14:43

loockas napisał(a):
sewo napisał(a):Loockas jesli chodzi o nasz region to trochę sie pozmieniało.


Dla mnie dalej jesteście nr 1 w tym klubie :) Ale faktycznie starzejemy się. Rano zobaczyłem zjeżdżalnie do jeziora i uwierzyć nie mogę, że nikt z niej w nocy nie skorzystał. Kilka lat temu takiego obiektu byśmy nie odpuścili :D

Może chociaż melex był hahaha hahaha hahaha
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 22:08
Posty: 6076 (447/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez chmielu_KL » 9 kwi 2018, 14:44

Podziękowania dla wszystkich biorących udział w przygotowaniach i organizacji.
Smuci tylko brak identyfikatora <płacze> tak to wszystko okej.
Wybaczcie mój stan ( osoby z którymi miałem przyjemność porozmawiać, poznać się choć trochę) ale brak snu od piątku dodatkowo niedziela na noc do pracy, zniszczyły mnie. Przepraszam również za brak mojej osoby na małej próbie, mam nadzieję, że chłopaki sobie poradzili.
Z niecierpliwością czekam na kolejny zlot :D tym razem będę przygotowany.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez sewo » 9 kwi 2018, 14:45

2 lata temu się kąpałem w nocy ale wczoraj jakoś no nie pykło ;) zmęczenie materiału :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 18:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez nitro2112 » 9 kwi 2018, 14:52

To była cudowna niedziela! Sporo wrażeń jako widz i jako kierowca, mimo tego, że jeździłem tylko na małej próbie :) Fajna atmosfera, świetna pogoda! Gupa jaką tworzy Wasz klub Mazdy na prawdę trzyma poziom i tak jak rok temu tak w tym i na następne Wasze zloty chętnie będę przyjeżdżał. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 gru 2017, 18:40
Posty: 11 (1/3)
Auto: Honda Civic 1.3 120KM 1994

Postprzez Hadam » 9 kwi 2018, 15:10

Mega event i mega ludzie :D
Początkujący
 
Od: 17 gru 2017, 21:58
Posty: 7
Auto: MX-5 NC 2.0 LSD

Postprzez SebaNBFL » 9 kwi 2018, 15:35

Wrazenia po zlocie niesamowite :D :D swietna organizacja swietna zabawa było super :P <jupi> <jupi> teraz czas ogarnąc auto i nastepny Poznań juz na głownej :)
Początkujący
 
Od: 26 gru 2017, 11:09
Posty: 14 (2/0)
Skąd: Luboń
Auto: Mazda MX5 NBFL 1.6 2001
Mazda xedos 6 2.0 V6 1997

Postprzez maxe » 9 kwi 2018, 17:55

Wszyscy cukróją/cukrują, a prawda była brutalna .Fasola pokaż jakie były warunki że ludzie w WC-cie spali.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 wrz 2012, 20:05
Posty: 61 (0/2)
Skąd: Zewsząd
Auto: xedos6 CA ale to już było, RX-8 nie skundlone HP

Postprzez sewo » 9 kwi 2018, 17:58

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Takie materiały zostawiamy dla siebie Panowie! :] Swoją drogą to jest wyczyn zasnąć na buddę <lol> Ale w końcu złamał się czy nie? <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 18:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez maxe » 9 kwi 2018, 18:08

Podobno był na wyjściu z progu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 wrz 2012, 20:05
Posty: 61 (0/2)
Skąd: Zewsząd
Auto: xedos6 CA ale to już było, RX-8 nie skundlone HP

Postprzez Fasola » 9 kwi 2018, 19:10

maxe napisał(a):Podobno był na wyjściu z progu.

Poplułem monitor <rotfl> hahaha

Kilka słów ode mnie, podziękowania dla organizatorów za ogarnięcie toru w Poznaniu – wyczyn na maxa, chwała bohaterom <spoko>
Cieszy mnie to, że mogłem choć trochę pomóc w organizacji a wasze uśmiechnięte ryje podczas zjazdu do parku maszyn rekompensują wszystko i uświadamiacie człowieka, że było warto <spoko>

Cała impreza była świetna, jestem mega zadowolony, ostatni raz tak się bawiłem jak dostałem składaka na komunię więc niech wybaczą mi osoby, które były na zlocie a z nimi nie rozmawiałem.....nie było czasu – upalanie auta wzięło górę :> . Miata była wreszcie w swoim żywiole a upierdzielanie jej do odcinki uświadamiało mnie z każdym okrążeniem, że ta sucz to kocha <czarodziej> .
Trochę czasu znam ten klub i na prawdę uważam, że poziom i organizacja od jakiegoś czasu na prawdę stoi na wysokim poziomie. Ludzie potrzebują takich zawodów i rywalizacji a Tor Poznań jest do tego doskonały. Wiadomo, że piknikowe zloty typu Czaplinek też są potrzebne wtedy oprócz prób sprawnościowych (1/4, OES) jest czas na integrację z klubowiczami ale z wiekiem przekonałem się, że prawdziwe wyścigi to jest to :D.

Dziękuję wszystkim za to ,że są bo to ludzie z pasją tworzą ten klub, bez was nie udało by się stworzyć tych wszystkich eventów. Xedowi dziękuję za opony <spoko> dzięki czemu mogłem wkurzać innych uczestników :> Chłopakowi z pasmanterii w pidżamce dziękuje za rywalizacje gdyby nie Ty to bym Cię nie pokonał <spoko> Fajnie było patrzeć jak się jarasz tym żeby mnie dopaść :D
Całej ekipie WLKP dziękuje za to, że jak to piszę to łezka mi się kula bo wiem, że warto było wrócić do was po przerwie by wspólnie się bawić, chlać i przeżywać wspaniałe chwile na zlotach i na co dzień <spoko>

Kinki graty, że pobiłeś swój czas jak jechałeś w końcu sam bavarką, Wydaje mi się, że Twój brat u mnie na prawym najpierw się poszczał w kilku pierwszych zakrętach a jak mnie wyprzedziłeś i widział , że w zakrętach Cię doganiam to zaczynał [tiiit] pod siebie :D i mówił nie goń go bo się rozj....e hahaha

Boluś, dobrze, że udało się zlokalizować usterkę i nie cisnąłeś do odcinki dzień wcześniej <spoko>
Ravo – przykro mi z powodu Renaty – pozdrów ode mnie tę drugą :>
Wszyscy którzy uszkodzili swoje maszyny – 3mam za was <spoko> abyście doprowadzili wszystko do stanu perfect.

Cysio i maxe – uwielbiam was <czarodziej> <czarodziej> <czarodziej> hahaha
Gronek i Piotrek pod balkonem o 5:30 rozwalili mi system hahaha

Do następnego wariaty :)
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 17 cze 2015, 00:27
Posty: 317 (94/41)
Skąd: miasto złą sławą owiane
Auto: MX5 NA B6
BMW E91 320

Postprzez Biniu » 9 kwi 2018, 19:22

Dzięki za organizację zlotu. Fajnie było móc przejechać się po głównej nitce toru Poznań choć myślałem, że to większa adrenalina będzie. Na pewno wspomnienia pozostaną do końca życia więc jeśli ktoś się waha to na następnym zlocie niech się zapisze na główną nitkę – naprawdę warto.
Super sprawa poznać innych klubowiczów i mazdowych świrów.

Do zobaczenia na kolejnym zlocie :)
Obrazek
Im trudniej, tym lepiej
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2015, 06:10
Posty: 1053 (35/34)
Skąd: Grupa Łódzka
Auto: Mazda 6 GY LFVE '06
Mazda 323 BG B6 '92

Postprzez PLaster » 9 kwi 2018, 19:38

Hej, wielkie dzięki za udaną imprezę.
Jak zawsze miło jest potkać stare gęby i pogadać oraz poznać nowe;)

ps. dzięki Brii za prawy w clio <diabełek>

Kameralna impreza w ośrodku też ma swój klimat ;)
maxe napisał(a):Fasola pokaż jakie były warunki że ludzie w WC-cie spali.
Co się działo na zlocie zostaje tylko na zlocie ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym zlocie.
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez sewo » 9 kwi 2018, 19:39

Fasola napisał(a):Chłopakowi z pasmanterii w pidżamce dziękuje za rywalizacje gdyby nie Ty to bym Cię nie pokonał <spoko> Fajnie było patrzeć jak się jarasz tym żeby mnie dopaść :D

<spoko> <spoko> <spoko> <spoko> <spoko> <spoko>
Fasola napisał(a):Całej ekipie WLKP dziękuje za to, że jak to piszę to łezka mi się kula bo wiem, że warto było wrócić do was po przerwie by wspólnie się bawić, chlać i przeżywać wspaniałe chwile na zlotach i na co dzień <spoko>


Dobrze że wróciłeś bo każdy wkłada w nasz region coś od siebie a brakowało cię Panie oj Brakowało :)
Ostatnio edytowano 9 kwi 2018, 19:39 przez sewo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 18:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez kinki » 9 kwi 2018, 19:39

Fasola napisał(a):niech wybaczą mi osoby, które były na zlocie a z nimi nie rozmawiałem.....nie było czasu

Na poprzednich zlotach na torze Poznań nie jeździłem po głównej nitce i był czas na pogawędki Teraz ten czas tak uciekał że emocje opadały a już była kolejna sesja. Do tego ta pogoda <serduszka>
na minus jedynie catering który chyba nie wstał jeszcze ze snu zimowego
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 22:08
Posty: 6076 (447/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez loockas » 9 kwi 2018, 19:52

Schabowy był dobry.

Andżeju jak ci na imię?
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez sewo » 9 kwi 2018, 20:40

Zamawiał pizze prawie jak głodny Gru :D I nie mógł zrozumieć że jest handlowa niedziela <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 18:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez maxe » 9 kwi 2018, 21:15

MS wywołał ruchem z TP, zajewiste bujanie konika :), wiedzą jak karmić duszyczki. Xed diluje towar który się nigdzie nie kończy i dlatego słonecznych ryjków przybywa. Piotruś wieczorem niedzielnym cały czas miał coś w uchwycie, bo po prostu JEST Z NAMI. Przeżyłem sztorm, bo Xed zalał mnie (potopem swojego dobrego kardio). Ostatni taki wstrząs miałem z defibliratorem na jajach.

Fasola zagrałeś z nami (eReXmanami) po bretońsku, był majeranek, kiełbasa i sos gazowany na 5%-40%. Oj był dobrze nagazowany, nie było milczenia owiec.

Bercik Ty Lambo wsysaczu, 1076, takiej capricziozy na blacie dawno nie widziałem, moje skromne ferrari 599 kręciło tylko do momentu Twojego kręcenia wydechu na w-lejku alko.

Cepo, przestań czytać forumową literaturę RXk tylko się aktywuj na forum. Czytaj posty "Lwa" i będziesz wielki.

Pozdrawiam wszystkich z którymi zrobiłem sklejkę i innych też. MS to najlepszy klub po RXk :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 wrz 2012, 20:05
Posty: 61 (0/2)
Skąd: Zewsząd
Auto: xedos6 CA ale to już było, RX-8 nie skundlone HP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość