Skrzypienie w środku pojazdu

Mazda2 2002–2007

Postprzez biskvp » 18 wrz 2015, 00:17

Witam!
Od pewnego czasu w mojej Madzi narodził się problem skrzypienia kolumny pasażera w miejscu gdzie zamontowany jest pas. Mój słuch jest bardo uczulony na wszelkiego rodzaju pukania, stukania oraz skrzypienia dlatego ten problem mnie bardzo irytuje. Podczas jazdy po prostej nawierzchni samochód jedzie idealnie lecz niestety mała nierówności lub dziura sprawiają, że wydobywa się bardzo nieprzyjemny pisk którego nie jest w stanie zagłuszyć nawet głośno grające radio. Kiedy pojawiły się już takie małe iski to popsikałem takim specjalnym silikonem który ma na celu wyeliminować takie zachowania. Niestety z czasem staje się to bardziej irytujące ponieważ silikon nic nie dal. Na dniach chcę się zabrać za demontaż prawej kolumn w celu wyeliminowania problemu, lecz zastanawiam się co najlepiej zrobi i jak zlokalizować dokładnie miejsce hałasu. Czy ktoś z was miał już podobny problem i udało mu się z nim wygrać. Co Waszym zdaniem najlepiej sprawdzić?

Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 sie 2015, 00:45
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 2 1.4 TDCi 2006 r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121