Problem po założeniu instalacji

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez demsi » 27 wrz 2015, 14:37

Na początku chciałbym przywitać wszystkich na forum
Witam serdecznie założyłem instalację stag q box bo taka mi polecił gazownik cena 2800 w autoryzowanym warsztacie stag-a, wczoraj po przejechaniu ok 400 km po założeniu autko zaczęło szarpać i brak przyspieszenia <glupek2> po przełączeniu na benzynie to samo. Zapaliła się kontrolka silnika po podłączeniu pod komputer wyskoczył błąd na 4 cylindrze.
Pytanie do was co może być przyczyną problemu czy gazownik coś spieprzył czy po prostu madzia domaga się wymiany cewki, świec, przewodów. Jutro chcę jechać do mechanika lub do gazownika żeby powiedział co się dzieje ale może ktoś miał podobne problemy.
Domyślam się że mój mechanik zacznie wymieniać po kolei wszystko co za tym idzie będą koszta.
Poczytałem chwilę na forum ale dokładnie takiego samego problemu nie znalazłem jeżeli gdzieś jest poproszę o namiar dzięki za odpowiedzi
demsi
 

Postprzez makmarc » 27 wrz 2015, 17:16

Rozumiem, że przez montażem LPG nigdy nie było takich problemów?

Czasami zdarza się tak, że pada cewka lub świeca, ale na PB możesz w fazie początkowej tego nie odczuć, a na LPG i owszem. Natomiast z tego co piszesz, problem zrobił się również i tu i tu, i to po montażu. Opcji jest kilka, faktycznie padnięta cewka lub świeca, może uszkodzona wtyczka lub niełącząca przy wtryskiwaczu benz, może wiercąc króćce uszkodzili jak to nieraz się zdarza uszczelkę pod wtryskiem, także jest czego szukać.

A tak na przyszłość, zalogowałeś się zapewne tylko po to, by zadać pytanie, a regulaminu nie czytałeś <nie powiem>
makmarc
 

Postprzez demsi » 27 wrz 2015, 17:48

No tak wpadłem na to forum szukają info o problemie ale podoba mi się tu. co do regulaminu no cóż <nie>
Juto jadę do gazownika i mechanika odwiedzę więc napisze co było problem jeśli mi to zrobią.
Może komuś to pomoże

Dopisano 28 wrz 2015, 14:11:

No to madzia naprawiona śmiga jak nowa. Wymieniłem świece i cewkę koszt 140 zł i na razie wszystko ok.
demsi
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy LPG