Z5 BA problem z sekwencją ...

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez corleone » 4 cze 2013, 08:27

Witam mam czasem problem z instalacją ESGI 2 ...Przejechałem na tym już około 100 tyś km i jak dotąd nic się nie działo ,aż do tej pory nic nie wymieniałem poza filtrami , a czasem bywa tak że jak zapalę auto kontrolki od gazu na wskazniku w srodku nie zaświecą się i auto pracuje jakby chodziło na 3 gary ... Wtedy otwieram maskę wyciągam bezpiecznik od zasilania sterownika gazu ,wtedy auto zaczyna pracować na benzynie normalnie po czym wkładam bezpiecznik i wszystko wraca do normy załącza sekwencję i już ok. Często się tak nie dzieje ale raz dwa na tydzień ...Wczesniej myslałem ze to wina przewodów,palca i kopułki ale jednak nie !
Nie wiem co się zaczyna psuć ? może miał ktoś podobny problem ? Nie chcę tam grzebać z gazem nie miałem do czynienia nigdy ... Może to jakiś czujnik ,ale też nie zmieniałem nigdy listwy wtryskowej ...
Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny !
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 8 gru 2007, 22:43
Posty: 24
Skąd: Śląsk
Auto: Premacy 2.0 Sportive

Postprzez Benia506 » 11 lip 2013, 13:52

Udaj się do warsztatu na przegląd instalacji, tam wszystkiego się dowiesz bo z porad na forum musiałbyś pół auta wymienić ;)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 lip 2013, 10:05
Posty: 5
Skąd: Łodzkie
Auto: Mazda.

Postprzez Przemek323c » 12 lip 2013, 07:34

Stawiam na cosk z wiazka centralka lub ecu gazowym.
Przemek323c
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy LPG