LPG DO 323 F BJ 1,6 16V

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez kowal_os » 24 lut 2012, 15:11

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie instalacji którą zamierzam założyć a których nie znalazłem ??

1) Jaka Butla wchodzi jaką wkładacie (włożyliście), 600x200 chodzi mi po głowie ma ktoś taką dużo wystaje ??
2) Mam reduktor z innego samochodu chodził może 6 miechów w innym aucie, ale był za słaby. Reduktor to Tomasetto AT09 według AC Gas (producenta STAG-a) do 90 KM Madzia ma 98 jak sądzicie ogarnie ??
3) Wtryski oczywiście HANA, tylko pytanie czy pojedyncze czy może w listwie( o ile takie są gaziarz mówił że są) na pojedynczych weżyki krótsze można dać, co radzicie ??
4) Kolektor oczywiście chcę zdjąć do nawiercenia no i zasada mówi, że jak najbliżej silnika. Polecacie jakieś szczególne miejsce czy tylko w myśl zasady??
5) Komputer STAG 4 mam zamiar ewentualnie 300+ o ile 300+ posiada coś co mi się przyda, który wybrać ??
5) No i temat lubryfikatora z tego co wyczytałem to jedna wielka ściema co sądzicie??
kowal_os
 

Postprzez kowal_os » 29 lut 2012, 15:17

Kolektor wykręcony, otwory nawiercone, dysze wklejone zaraz obok otworów do wtrysku benzyny. Komp na 99% będzie stag 4 +, zostaje butla i wtryski. Na forum AC polecili mi zbiornik PZTZP/U 565/180 – 41L, ale on ma chyba osprzęt na zewnątrz samochodu (trzeba zrobić duży otwór w tym zagłębieniu na koło) ma ktoś taka butlę ?? Napiszcie jakie macie butle w Mazdach. Wtryski mi polecili REG-a i się zastanawiam, ale wszędzie Hany chwalą co radzicie ????
kowal_os
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy LPG