Wtryskiwacze – częstotliwość wymiany

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez vengador » 13 paź 2013, 20:02

wtryskiwacze to jest chyba duża część sukcesu przy lpg 4 gen

ja w civie miałem najpierw valteka, dałem radę na tym pojeździć 10tysi i nie wytrzymałęm ciągłej rozregulacji tego badziewia

potem kupiłem magic, zrobiłem na nich 40 tysi, i wymieniłem tylko dlatego że mimo filtrów wymienianych co 10 tysi zaczynały się kleić i trzeba było je czyścić

potem kupilem KEIHIN pomarańcz, zrobiłem 15tysi i całkiem przypadkiem na lodzie lekko zawadziłem o ściane i teraz leżą i czekają na następną fure którą kupie i zamontuje gaz

porównać KEIHIN do tego gówna co miałem wcześniej się nie da,

mapy PB i lpg na nich zbierają się super, instalka się ustawiła bez problemu, samochód zaczął palić jakieś 0,5l mniej na sto km, i pracowal jak na PB

nic się nie kleiło, i co najważniejsze mam możliwość ich wyczyszczenia po jakiś 100tyś/km, a z tego co się oriętuję to ich awaryjność jest znikoma, mogą być tylko przybrudzone i da się je kalibrować

p.s. ja zostałem fanem KEIHIN bo to made in JAPAN i już tylko na nich zamierzam jeździć
Forumowicz
 
Od: 26 cze 2008, 22:33
Posty: 37
Skąd: WARSZAWA
Auto: CIVIC EK3 D15Z6

Postprzez piolsm » 14 paź 2013, 00:11

w poprzednim aucie Valteki czerowne ponad 100 tyś regularna wymiana filtrów co 10 tyś i nic sie nie działo auto szło do odcięcia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lip 2012, 01:43
Posty: 126 (0/2)
Skąd: kujawsko-pomorskie
Auto: Mazda 626 FL 1999

Postprzez carsik » 15 paź 2013, 03:28

zawsze będę powtarzał, że dobre komponenty a później właściwy montaż to 99% sukcesu w LPG. Strojenie jest tym łatwiejsze im te pierwsze są lepsze. Keihin niestety podbija koszt instalacji bardzo.
GT4 LPG – Warszawa 695 13 25 28
http://www.gt4.istore.pl
Forumowicz
 
Od: 21 cze 2013, 22:38
Posty: 65 (0/2)
Auto: Mazda MPV (LW) 2000 r 2.0

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Moderator

Moderatorzy LPG