Mazda Premacy 2l problem z instalacją KME

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez ajmon » 14 wrz 2015, 10:09

W kwesti ustawien sterownika probowalem juz chyba wszystkie mozliwe opcje... chyba wszystkie opcje zubozenia parokrotnie robilem autokalibracje.... zbieranie map od 2250-3250 i 3250-4250. Raz jest lepiej raz gorzej ale nie moge dojsc do zadowalajacego stanu rzeczy.jedyne watpliwosci mam co do ustawien dotryskow bo do dzis do konca nie rozumiem zasady ich okreslania. Dodam jeszcze ze bylem u 2 gazownikow i zaden nie dal sobie z tym rady. Dlatego koledzy doradzcie od czego wogole zacząć
ajmon
 

Postprzez ajmon » 16 wrz 2015, 09:56

dzis zrobiłem print screeny mam nadzieje ze pomoga z diagnostyce i stwierdzeniu co moge z tym fantem zrobic
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
ajmon
 

Postprzez tinek » 22 wrz 2015, 17:45

jak dla mnie to masz za duże fale dunaju na modelu, bez tak dużych korekt idzie ustawić żeby był zadowalający efekt, mapki powinny mieć dwa przebiegi punktów dla obydwu typów układu wtryskowego

w bj-cie mam "zubożenie" i sam to ogarniałem na sterowniku kme nevo, jakby chciało Ci się zrobić wycieczkę do mnie to mogę pomóc
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 gru 2012, 18:46
Posty: 383 (0/3)
Skąd: Krosno Odrz.
Auto: Focus 2.0 '08
była: 323F BJ ZM '03, Fiesta '98

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy LPG