Polecane warsztaty LPG

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez janstanc » 30 paź 2017, 09:49

Nie tak daleko od Krakowa pod Busko Zdrojem jest bardzo dobry gazownik – Gaz Parts w Młynach, sam zakładałem, a także znajomy do CIVICA. Wszystko profesjonalnie i pełen serwis pogwarancyjny. Także tak jak kolega wyżej.
Początkujący

Od: 20 maja 2017, 10:34
Auto: Mazda 6 2012 2.0 Benzyna

Postprzez aleksander88 » 30 paź 2017, 22:34

ze swojej strony mogę polecić warsztat specjalizujący się wyłącznie montażem instalacji gazowych.
Mazda demio 1.5 (DW) – sekwencja, cena: 2300zł
Instalacja założona schludnie działa jak należy <spoko>

AUTOMAX Piotr Chojnacki
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Kwiatkówka ul. Górna 52
http://www.autogazkwiatkowka.pl
Początkujący

Od: 29 paź 2017, 17:02

Postprzez Bartekwro » 13 lis 2017, 09:15

Witam, podpowie ktoś zaufany warsztat we Wrocławiu? jaką instalacje dobrać? M6 GG 2.0 147km, przebieg 140k, ciśnienie na cylindrach 14, 15, 15, 16
Początkujący

Od: 13 wrz 2017, 20:59
Auto: Mazda 6 I GG 2.0Pb 147KM 2007

Postprzez NocnyTygrys » 24 lis 2017, 08:45

Niestety, nie znam żadnego zaufanego warsztatu. Niemniej, są chyba strony, gdzie możemy znaleźć oceny poszczególnych miejsc. Niestety, nie pamiętam teraz nazw tych stron. Jak sobie przypomnę to od razu dam znać. Zresztą sprawa jest jeszcze aktualna?
Początkujący

Od: 15 lis 2017, 19:14

Postprzez TonSiL » 3 gru 2017, 22:24

Hej.
Jestem świeżo po montażu (bez obrazy oczywiście) Lepszego Poweru Gamonie :D
A gdzie zapytacie...

Gaz-Parts AutoGaz
Busko-Zdrój, Młyny 23.

Miałem do Krzyśka jakieś 140 km ale warto było. Serio... (kurcze auto zastępcze nawet w dzisiejszych czasach to rarytas – u Krzyśka standard – dostałem fajne srebrne Clio)

Autko zostawione w Poniedziałek, mocno wieczorem – sprawdzenie parametrów (wszystko ok na szczęście, uzgodnienie gratów jakie będą montowane) i hasło – czekać na telefon...

Miałem mieć autko do odbioru na czwartek – 30.11.17r.
Zajeżdżam po południu a tam chłopaki kolektor ledwo wrzucili.
Myślę sobie: W taką pogodę wracać bez Magdy i jechać jeszcze raz juto po nią – no kurcze, dałem <dupa> bo nie dzwoniłem przed wyjazdem ale byłem umówiony na odbiór właśnie na dziś. No nic, kwestia mojego "narwania bo już trzeba" i nie dogadania się. Ale...

Arek, mechanik i montażysta (pozdrawiam – bardzo rzetelny i poukładany facet), mówi: "Czekaj, nie ma sensu żebyś gonił tu jutro. Ja zostanę i skończę" Było po 16-tej, Chłopaki pracują do 17-tej.

Przyszedł Krzysiek (zdrówka dla Ciebie i żeby Cię nigdy więcej w życiu to nie spotkało), zaprasza na kawę, do domu, co by nie siedzieć na warsztacie. Posiedzieliśmy, porozmawialiśmy jakbyśmy się znali od dłuższego czasu (pozdrawiam żonę – dzięki raz jeszcze – kawa super).

Kawa wypita.
Idziemy na warsztatu. Magda pojechała na tankowanie. Jest.
Wbita autokalibracja. Krzysiek zabiera laptopa i jedziem na strojenie. Cieszę się, że się przydałem chociaż jako kierowca a powiem szczerze, że pogoda taka, że nikomu nie życzę. Temat ogarnięty, powiedziane co i jak, dlaczego tak a nie tak i czemu nie inaczej.

Reasumując:
Tego dnia wstałem o 3:30, odwaliłem "szychtę" i pojechałem po auto. Zmęczony byłem, nie powiem bo pogoda i robota ale po tym jak Krzysiek podchodzi do klientów, jaką ma załogę, jak wszystko potrafi wytłumaczyć, pokazać i ogarnąć, postawiło mnie na nogi... Nawet pogadaliśmy w sumie sporo bo wyjechałem po 19-tej od Niego. Podkreślam – pogoda była fatalna ale dzięki taki ludziom chce się robić te kilometry, żeby wszystko było rzetelnie i poprawnie zrobione. Jestem ZADOWOLONY jak cholera.
Polecam WSZYSTKIM!!!

Krzysiu – Najlepszego... I tak trzymaj <spoko>

P.S.
Gdyby ktoś miał jednak wątpliwości – cały proces montażu jest NAGRYWANY :)

papa
Forumowicz

Od: 8 lip 2009, 18:59
Auto: Moje byłe:
Magda 323F BA Z5 97r.
Magda 626 GF FS 98r. (od Floyd'a)

Jest:
Magda 6 GY (26.09.2006) 2.0 LF 147KM