Jak obniżyć Mazdę 323f ba

Postprzez gienu121 » 1 kwi 2017, 12:03

Siemka od jesieni jestem posiadaczem " madzi ". Po zimie zmieniłem kółeczka z zimowych na letnie, nisko profilowane 195 16'. SPoczko wyglądają jedyne co to strasznie wysoko autko siedzi i nie wygląda to za bardzo "sportowo" estetycznie, ładnie. Dodam że wymieniłem wczoraj poduszkę amortyzatora bo niestety ruda mocno ją zjadła aż się urwała :/ Jeszcze coś jest w zawieszeniu nie tak bo słuchać lekkie stuki, jedne umilkły po wymianie poduszki ale inne zostały. Ale nie nie o tym głównie chodzi mi o to żeby auto obniżyć. Lewy tył prześwit to 14cm prawy mniej jakieś 10cm z przodu znów lewy to około 9cm a prawy więcej około 11cm. Może to być błąd pomiaru ale lewy tył znacznie odstaje od reszty :( . Myślałem o obcięciu sprężyć przemawiają zerowe koszty, a może sportowe sprężyny ( 40mm) może może sportowe zawieszenie KIT ? Jak myślicie? Szukając sportowego zawieszenia nie znalazłem nic do mojej mazdy ba. I jeszcze jedno pytanie czy np. od Mazdy 323bj będa pasować widziałem za 480zł ? a moze od Golfa czy Opla dużo tańsze.
Liczę na brak hejtów i sensowne odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam laik motoryzacji <oczko>
gienu121
 

Postprzez rafał88 » 1 kwi 2017, 18:27

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 mar 2010, 18:20
Posty: 7406 (216/46)
Skąd: RLE 0...0 RLE 4..91
Auto: Mazda BA 323f 97' Z5 PB+LPG
Ford Focus 11' 1.6 tdci Titanium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje