Modyfikacje zegarów i deski rozdzielczej(BA, BG, EC, GE)

Postprzez Grubson » 30 sty 2017, 19:47

Siemanko wszystkim! :D jestem tutaj świeżo zarejestrowany.. czytam tutaj ten temat i spotkałem sie, że niektórym użytkownikom przestała działać wskazówka od wskazywania prędkości. Chciałem się dowiedzieć czy ten problem ktoś rozwiązał? Wczoraj zacząłem bawić się w zmianę podświetlenia w zegarach, zdjalem wszystko, poszło gładko ze zdjęciem tapicerki. Chciałem wyjąć wskazówkę żeby zmienić tarcze, nie dość, że nie udało mi się jej wyjąć (nie wiem czy tak mocno siedzi czy nie umiem tego zrobić, żeby nie połamać) to przestała działać, a podświetlenie jest na inny kolor (wyszedł fioletowy, a chciałem niebieski. Wie ktoś jak uzyskać taki intensywny niebieski? Minusem jest właśnie to, że tarcze od tyłu są zielone i przez to wyszedł fiolet) Do tego zaczęła palić mi się cały czas kontrolka od rezerwy.. Nie wiem co może być tego przyczyną. Mogłem źle wcisnąć kostkę któraś lub zepsuć wskazówkę?

P.S. Jakie żarówki polecacie do panelu nawiewu? Znalazłem T3 8 i 12 mam w takich oprawkach jakie są już "fabrycznie" zamontowane tylko, że LEDowe.
Grubson
 

Postprzez Fred.X » 30 sty 2017, 22:39

Grubson napisał(a): Wie ktoś jak uzyskać taki intensywny niebieski?
kup sobie "GulfA" ze stajni szmelcwagen <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lis 2013, 19:42
Posty: 741 (4/25)
Skąd: Toruń
Auto: Lancer Sportback 1.8 + Hyundai Tucson 1.6

Postprzez adamax4 » 31 sty 2017, 13:32

Grubson napisał(a):Wie ktoś jak uzyskać taki intensywny niebieski? Minusem jest właśnie to, że tarcze od tyłu są zielone i przez to wyszedł fiolet)

Ten filtr można zetrzeć papierem ściernym. Tylko trzeba omijać kontrolkę rezerwy żeby pomarańczowego koloru z niej nie usunąć.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2008, 22:43
Posty: 478 (0/4)
Skąd: Garwolin
Auto: 323f BA 1.8 TURBO '96

Postprzez Grubson » 31 sty 2017, 17:06

A co do tej wskazówki może macie jakiś pomysł ? Czy muszę zakupić nowy licznik? :/
Grubson
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje