Mozliwosci tuningu Mazdy CX-5

Postprzez Stansfield » 30 lip 2015, 15:13

Witam wszystkich,

Zakupilem wlasnie nowa Mazde CX-5 (SKYACTIV-D 175km 4WD, odbior jakos we wrzesniu :D ) i jestem zainteresowany jej tuningiem. Znalazlem jedna przypadkowa firme (44tuning.pl) ktora oferuje chip-tuning tego modelu (http://www.44tuning.pl/chip-tuning-mazd ... dpf-175-km), ale chcialbym sie dowiedziec 1) czy ma ktos jakies doswiadczenie w tuningu tego modelu i 2) czy mozecie polecic jakas firme, ktora wiedzialaby co robi :) (wszak to dosc nowy model i niektore firmy tuningowe w ogole nie maja go jeszcze w ofercie). Oczywiscie zalezy mi na nienaruszeniu gwarancji (tamci pisza, ze przed kazda wizyta w serwisie mozna ta ich maszynke latwo odpiac).

Z gory dziekuje!
Stan
Stansfield
 

Postprzez Neonixos666 » 30 lip 2015, 19:55

Jak auto na gwarancji to zapomnij o chip tuningu a jedyne wyjście to power box który możesz demontować. Dzwoń pytaj czy mają urządzenia to tego modelu i szukaj firm w necie, masz do września czas. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 wrz 2009, 00:21
Posty: 9472 (52/237)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez Stansfield » 3 sie 2015, 14:48

Dzieki za odp!
Tak tez myslalem. Czytalem jednak sporo zlych opinii o powerboxach (modyfikacja tylko niektorych parametrow, brak dopasowania do konkretnego auta przez co ryzyko dla silnika), i stad znalazlem ten 44tuning.pl ktory oferuje niejaki "Digital Power Pack", co jak rozumiem jest takim powerboxem, ale z oprogramowaniem napisanym pod konkretne auto, po pomiarach na hamowni. Ich strona (i filmiki) wyglada solidnie, ale znalazlem tez na jakims forum info, ze komus spieprzyli BMW, wiec tez jestem sceptyczny.. :/ Slyszales moze o takim wynalazku? Podobno pochodzi to stad: http://essingperformancecenter.com/en/p ... nce-diesel
Wyslalem im zapytanie kilka dni temu ale na razie cisza, co mnie tez troche martwi..
Stansfield
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje