Polecane sklepy i serwisy

Postprzez cwaniaq » 30 mar 2005, 18:21

Jeżeli chodzi o chłodnice itp to polecam firmę APEX w Białymstoku ul. Raginisa 69a.
[url=http://www.wszystkodokuchni.pl]Akcesoria meblowe – zawiasy, prowadnice, tandembox, systemy drzwi przesuwnych, BLUM PEKA SEVROLL SIBU GTV SIRO[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2004, 13:47
Posty: 193
Skąd: Białystok

Postprzez trojanrob » 19 kwi 2005, 19:30

Cześć

JA swoje autka (Millenia S i Honda Civic) serwisuję w Auto ABC ( www.autoabc.pl )
od 10 lat (7 lat serwisowałem BMW).

Z czystym sumieniem mogę polecić tę stację szybkiej obsługi.
Można patrzeć na łapki ile się chce popijając kawkę lub mineralkę.
Robią wszystkie autka.

Nie bawią się w diagnostykę silnika, ale rozrząd , zawieszenia inne ok.

Jak coś robią to dokładnie oglądają i np. przy wymianie osłony przegubu zobaczyli że jest luźna podpora.
Był zerwany gwint (w aluminium) nagwintowali z 10 na 12 wymienil śruby zamontowali półoś z nową osłaną. Za całość 190,– PLN (robota + materiały) (namęczyli się bo było trudne dojście do gwintu robili od 10 do 15.30).
Rozrząd + pompa wody wymieniali mi w styczniu br (moje części) 350,– PLN (w V6 <jupi> )

Ceny rozsądne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2005, 00:44
Posty: 309
Skąd: SZCZECIN
Auto: była Millenia S 2.3 V6 24v

Postprzez Jaksa » 21 kwi 2005, 23:22

Dzięki Sławkowi (Długi – Auto Kordyl ASO Gorzów) moja mazda uzyskała wolne obroty tak tak Ja tez czasami potrzebuję pomocy <lol> Długi własnie duzo podpowiedział w tym temacie.

Chłopaki z ASO Warszawy dali ciała (obciach jakich mało) nie będę wymieniał ale każdy obstawiał co innego <lol> nawet testery nie dały rady zlokalizować błędu. Narobiłem się jak dziki ,ale dzięki Długiemu moja GF ka zaczeła normalnie pracowac.
Gorąco polecam tego człowieka , facet jest cool i ma sporą wiedzę.
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez generalus » 22 kwi 2005, 13:05

Najwyższa kultura i profesjonalizm.Zdecydowanie polecam.Przesympatyczna obsługa i życzliwość.Korzystam po raz wtóry z usług Teamu z Długołęki k.Wrocławia i mogę tylko chwalić!!!Sprowadzają części bez problemów a wymiana jest profesjonalna.A ostatnia naprawa (wymiana tulei i sworzni oraz drążków kierowniczych) trwała kilka godzin a ja na ten czas dysponowałem nowiutką mazdą 3 !!!.Dodatkowe drobne usterki mechanik wykonał gratisowo.Polecam mazdowiczom ten serwis zdecydowanie.(doskonały dojazd) :) ;) <lol>
Początkujący
 
Od: 21 paź 2004, 20:27
Posty: 22
Skąd: opolskie
Auto: mazda 3 BM

Postprzez Maro323 » 4 maja 2005, 19:44

Cześć Klubowicze.
Dokładam swoje pięć groszy na temat AZ Auto w Wawie ul. Puławska.
Swoją Madzię serwisuję od początku w tym ASO. Przejechałem 110 tys.km w 5 lat. Wszystkie przeglądy. odpukać do tej pory nie miałem napraw – tylko bieżące wymiany w tym rozrząd. Jestem zadowolony. Mały minusik to może ceny, ale TAKIE AUTO musi kosztować. No cóż zawsze jest wybór serwis poldka czy malucha napewno jest tańszy. Od jakiegoś czasu mają stację diagnostyczną i stemplują przeglądy w dow. rej. co bardzo ułatwia sprawę. Zdecydowanie polecam.
Pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 1 maja 2005, 17:06
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Auto: MAZDA 323F 1,8 : XII 1997

Postprzez hazell » 18 maja 2005, 12:07

"Auto-Kam" S.C. Zakład Mechaniki Pojazdowej
04-232 Warszawa, ul. Rezedowa 15
woj. mazowieckie
tel. (022) 613-32-58
Zakład specjalizujący się w regeneracji przegubów, półosi itd. O przegubach wiedzą wszystko, ceny bardzo przystępne.
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez Gość » 1 cze 2005, 18:15

Jestem szczęśliwym posiadaczem Mazdy 6, byłem szczęśliwy aż do wczoraj. Tego feralnego dnia miałem stuczkę i mój samochodzik jest do naprawy. Mam rozwalony zderzak, nie domyka mi się maska i chyba jest lekko skrzywiony pas przedni, może być coś jeszcze ale sam tego nie mogę ocenić. Samochód jest jeszcze na gwarancji, więc musze odbyć naprawę w autoryzowanym serwisie. Mieszkam w Kielcach, gdzie niema serwisu Mazdy. Najbliższe serwisy mam w Warszawie, łodzi i w Krakowie i chyba jest jakiś w Radomiu.
Jednakże o serwisie w Warszawie na Puławskiej sie nasłuchałem dużo złego, serwis w Radomiu to naciągacze, sam się o tym przekonałem, serwisom w Krakowie chyba odebrano autoryzację (napewno temu na ul. 29 listopada).

Myślę o serwisie w Łodzi – A.S.O.S. Mazda L. Witkowski ul. Przestrzenna 59, www.mazda.lodz.pl.
Nie spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat tego serwisu, ale prawdę mówiąc nie spotkałem się z żadnymi opiniami. Czy jest ktoś kto go przetestował i może coś doradzić?
Dodatkowo jeśli macie jakieś inne propozycje to proszę piszcie.

Jest to bardzo ważne dla mnie bo w sobotę a najpóźniej w poniedziałek muszę odstawić samochód do naprawy.

Dzieki!!!
Gość
 

Postprzez Xavier » 1 cze 2005, 23:54

Jeśli chodzi o servis w Łodzi.
Byłem raz, sprawdzając kupowaną przez siebie Mazdę. Byłem zadowolony (i jestem), bo stwierdzili sporą ilość usterek, co pozwoliło mi zbić cenę przy zakupie auta. ;)
Tyle że jak pojechałem do swojego mechanika sporo z nich się nie potwierdziło. Zalecono np. wymianę klocków hamulcowych i tarcz (oglądając je w ASO od spodu, przy podniesionym aucie), a po zdjęciu kół u mojego mechanika okazało się, że tarcze są OK. a klocki prawie nowe (sam widziałem)! 3 usterki (na 7 wysuniętych) zdiagnozowali trafnie. Wymagają naprawy. Wniosek: servis jak wszystkie. Doradzą, naprawią, nawet to co nie jest zepsute...lub może jeszcze przejechać parę tysięcy km. :D
Jeśli się trochę znasz na naprawach samochodu, jesteś opanowany, nie dasz sobie wmówić oczywistych bzdur i będziesz miał możliwość widzieć co się dzieje i wymienia (LUB NAPRAWA PÓJDZIE Z CUDZEGO UBEZPIECZENIA <diabełek> ) to OK.
Wiem, że niewiele pomogłem ale byłem tam tylko raz. A, cha...tam gdzie ja byłem nie widziałem blacharni ani lakierni (Przestrzenna 59) – warsztat nie jest duży! Może mają jeszcze inny punkt -zadzwoń i dowiedz się dokładnie co i jak. Trzymaj się. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 maja 2005, 17:03
Posty: 535 (0/1)
Skąd: Lodz

Postprzez KosteK » 11 lip 2005, 09:21

Polecam serwis "ENDMAR" C.O..
Byłem na wymianie olejów, wszystkich płynów i filtrów, świec, wyważyli koła. Jestem już umówiony na robienie rozrządu i hamulców.
Panowie mechanicy bardzo mili, uwinęli się szybciutko – odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i udzielali porad. Bardzo duży wybór części. Podczas serwsowania furki wypiłem kawkę :) Obsługa sympatyczna – szczególnie bardzo miłe dwie młode panie oraz sprzedawca Robert.
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2005, 10:55
Posty: 727

Postprzez Maro323 » 12 lip 2005, 12:25

Dzisiaj wymieniałem tłumik środkowy w warsztacie A i M Siemiątkowscy ul Szyszkowa 9c, W-wa tel.868 36 32. Obsługa fachowa, sprawna i niedroga. Koszt solidnie wyglądającego tłumika srodkowego ALU plus robocizna – 140 zł. /w tym cena samego tłumika 120zł/. Gwarancja warsztatu 18 miesięcy. Polecam.
Forumowicz
 
Od: 1 maja 2005, 17:06
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Auto: MAZDA 323F 1,8 : XII 1997

Postprzez Xavier » 13 lip 2005, 18:18

Każdemu mającemu kłopoty ze sprężynami polecam firmę:
„Sawit" Grzegorz Witowski
91-027 Łódź, ul. Limanowskiego 196 b – woj. łódzkie
tel. (042) 6511055, fax (042) 6511055
dorabiają wszelkiego rodzaju sprężynki do samochodu. Mnie dorobili sprężynkę zacisku hamulca za...15 zł. Solidnie, terminowo i tanio. <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 maja 2005, 17:03
Posty: 535 (0/1)
Skąd: Lodz

Postprzez farciarz » 23 lip 2005, 16:53

Auto Market A.Jocz (A)
ul. Szosa Gdańska 12
tel. (0-52) 381-35-04
86-031 Osielsko k. Bydgoszczy
woj. kujawsko-pomorskie

Serwisuję od kilku lat. Poprzednią 121...i obecną 323 F. Nie miałem nigdy problemów ( choć nie jest tam zbyt tanio ). Jednak jako stały klient można liczyć na pewne obniżki. Obecnie Andrzej przenosi servis do samej Bydgoszczy na ul. Inowrocławską 1
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez [BoMbGaD] » 7 sie 2005, 11:28

POZNAŃ

ul. Dolna – serwis samochodow japonskich – prowadzi go koles, ktory byl naczelnym mechanikiem w ASO MAZDA Polody Poznań – POLECAM!!!! 100% profesjonalizmu i przystepne ceny, a co najwazniejsze mozliwosc szczerej i milej rozmowy na temat madzi :D
M.A.Z.D.A Syndicate
Początkujący
 
Od: 6 sie 2005, 17:22
Posty: 10
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 323 BG '93 1.3i 16V

Postprzez Xenon » 12 sie 2005, 12:34

Polecam zakład dorabiania linek motoryzacyjnych w Będzinie. Na ulicy Modrzejowskiej (nie pamiętam numeru – obok straży pożarnej).
Niepozornie a bardzo fachowo i z sercem – mechanik przymierzał linkę (do prędkościomierza), którą chciałem 2 razy – tak by dobrze pasowała. A że niedrogo to druga sprawa.
Xenon
 

Postprzez miesiek » 31 sie 2005, 21:02

DLA Krakusek i z okolic Krakowa polecam "GLADYSEK Bosch service" -ul Bora Komorowskiego (obok hipermarketu Geant). Bardzo mila obluga, przystepne ceny i przedewszystkim ludzie znaja sie na robocie. Cesci sciagaja bardzo szybko (mozna powiedziec od reki). Godne polecenia. Jednym slowem jestem bardzo zadowolony. Dla stalych klientow karta z 10% rabatem. Jeszcze raz polecam!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:10
Posty: 67
Skąd: Kraków
Auto: 626 1.8 GF FP

Postprzez Marcin L » 4 paź 2005, 15:05

Zdecydowanie polecam – Biała Podlaska, przy obwodnicy, mechanik Bogdan Cydejko – szybko, uczciwie, z humorem, tanio i swietnie zna się na rzeczy bo naprawia auta od parudziesieciu lat :–)
Pozdrawiam
Marcin
Kto chce – szuka sposobu.

Potrafię wyregulować i naprawić instalacje LPG – sekwencje Stag, KME, Agis, Esgi, Lecho, Versus, Elpigaz itp. – zapraszam do kontaktu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lip 2005, 21:20
Posty: 346
Skąd: Warszawa / Biała Podlaska

Postprzez xlink » 7 paź 2005, 10:42

Maro323 napisał(a):Dzisiaj wymieniałem tłumik środkowy w warsztacie A i M Siemiątkowscy ul Szyszkowa 9c, W-wa tel.868 36 32. Obsługa fachowa, sprawna i niedroga. Koszt solidnie wyglądającego tłumika srodkowego ALU plus robocizna – 140 zł. /w tym cena samego tłumika 120zł/. Gwarancja warsztatu 18 miesięcy. Polecam.


dzis tam wymienilem ori tlumiki ( 12 lat ... ) – nie mieli niestety innych, wiec dostalem sportowy, co oznacza ze dolaczylem do klubu przerabiajacych gowno na samolot ( tak ja to nazywam ) – wybralem najmniejsza rure ( srednice ) i pojedyncza, zamiast podwojna koncowke ... i tak mam ryk jakbym conajmniej autkiem WRC jezdzil
chyba nie jest to w moim stylu
ale zaklad ok – tanio i porzadnie pracowali ( 310pln za srodkowy + [jaki?] + robocizna )
edit: nie dalem rady z tymi odglosami – ja sie do tego nie nadaje – pojechalem i wstawili mi normalny za smieszna doplata
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2005, 21:44
Posty: 102
Skąd: W-wa
Auto: '93 GE/FP –> '02 GF/FS

Postprzez Grytek » 18 paź 2005, 22:17

BYDGOSZCZ- OSIELSKO
Gorąco polecam Serwis:
Sebastian Michalski i Piotr Szopieraj
Specjalizacja – Mazda
Szosa Gdańska 12
Osielsko k. Bydgoszczy
tel 52 381 35 04

Z tego serwisu nie wyjdziesz pieszo, zawsze wyjedziesz!
A na foto moja (była) niezapomniana staruszka...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2005, 23:27
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 GH Ex+

Postprzez shady » 20 paź 2005, 13:24

Miasto: Gorzów Wlkp (Wawrów):
Mazda Q Serwice – dalem tam moja madzie i dopiero oni doszli do tego ze pompa paliwowa szwankuje, choc tez nie od razu bo po drodze odebralem 2 razy auto , ale do 3 razy sztuka :P a i troszke przez to obnizyli koszta , i to chyba w tych okolicach jedyny lepszy warsztat dla Mazd, choc zawsze moglo by byc lepiej :D
Hoobi Rally Team: http://www.hoobi-rt.pl
Mechanika pojazdowa ; Serwis opon. Zniżki dla mazdowiczów. http://www.h-rt-auto.firmy.net / 513 188 290
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lis 2004, 13:14
Posty: 900
Skąd: Szczecin\Gorzów
Auto: 323F GT; 121 Canvas-Top, Favorit Rally version, zielony Pickup

Postprzez Bimbak » 28 paź 2005, 17:25

Jaksa napisał(a):Czasami pokazuje się na forum pod nickiem Długi.

ASO Gorzów WLKP
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki