Polecane sklepy i serwisy

Postprzez Gość » 4 lip 2008, 16:02

Witam,

po przeczytaniu pochlebnych opinii na forum o firmie "RBS" – pogwarancyjny serwis aut japonskich, mimo ubiegłorocznych problemów, postanowiłem dać im drugą szansę :) i w poniedziałek (30.06) umówiłem się na przegląd. Ustalili mi termin na piątek (4.07) na godzinę 10. W ustalonym dniu o 9 zadzwoniłem, żeby potwierdzić że wszystko jest OK i dowiedziałem się, że auto co prawda o 10 mogę podstawić, ale gotowe (przypominam – zwykły przegląd) będzie po południu (czyli w bliżej nieokreślonym czasie pomiędzy 12 a wieczorem). Zirytowało mnie to strasznie, bo z jednej strony po co umawiać się na konkretną godzinę, skoro później klient ma czekać nie wiadomo ile (dosłownie) na to, aż panowie mechanicy zechcą się autem zinteresować, a z drugiej strony mogli o takim załatwianiu sprawy powiedzieć w poniedziałek, to umówiłbym się na ten nieszczęsny przegląd gdzie indziej i już miałbym go z głowy...
Chyba się komuś w tej firmie, pewnie z nadmiaru klientów, w głowie poprzewracało. Korzystałem już z kilku co najmniej warsztatów, ale metody – podstaw auto, a my w wolnej chwili coś z nim może zrobimy (w przypadku umówienia się kilka dni wcześniej), jeszcze do dziś nie spotkałem.

A co do problemów z ubiegłego roku. Nie było kłopotów z umówieniem się na termin, do wykonania też nie mam zastrzeżeń, ale... nie otrzymałem faktury za wykonane prace ("bo kolega, który potrafi wystawić faktury akurat wyszedł, a tak w ogóle to po co faktura, jak jest wpis w książce serwisowej" – takie mniej więcej tłumaczenie usłyszałem). Dziś kolejny ZONK, zatem z czystym sumieniem mogę odradzić korzystanie z usług firmy "RBS" – pogwarancyjny serwis aut japonskich, Wrocław, ul.Buraczana.

Na najbliższy wtorek jestem umówiony w innej firmie z listy na 1. stronie wątku. Postaram się zdać relację :)

pozdrawiam
Gość
 

Postprzez PatraS » 8 lip 2008, 09:43

TORUŃ – mozna smialo odwiedzic:

ul. Turystyczna 58
87-100 Toruń
Telefon: (056) 648 93 45
Faks: (056) 648 93 98

Ogolnie jest to serwis MITSUBISHI lecz obok 3 garaze naleza do innego wlasciciela. Pytac o Pana Zbyszka (jego ekipa nie robi popyliny)

100% POLECAM
Veni-Vidi-Vici
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 23 cze 2008, 10:57
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Auto: 626 GE KL 2,5 V6

Postprzez strus » 10 lip 2008, 11:46

W kwestii serwisowania klimatyzacji w okolicach Wrocławia: polecam warsztat w Żórawinie, ul. Urzędnicza 8, tel. 698687380. Panowie znają się na rzeczy, ceny są bardzo przystępne. Zakres usług od nabijania po naprawę sprężarek.
Damn the torpedoes, full speed ahead!
Forumowicz
 
Od: 1 mar 2007, 12:58
Posty: 80
Skąd: Wrocław
Auto: M6 GY '04 2.0 MZR-CD 136HP

Postprzez creativeorange » 12 lip 2008, 21:53

navrothTragedia ten Pan, ale jeszcze na 100% nie wiem, szukam potwierdzenia!
creativeorange
 

Postprzez pERi » 17 lip 2008, 00:51

Ja mialem ostatnio kilka razy do czynienia z ASO Mazdy "Jaremko" we Wrocławiu, przy ul. Minskiej i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Podobalo mi sie u nich fachowe podejscie do problemow, szeroka wiedza na zadany temat, dociekliwosc i rozwaga pracownikow warsztatu... a wszystko w milej atmosferze przy filizance kawy. Wszystkie uslugi wykonali mi terminowo a przy odbiorze autka moglem sie jeszcze potargowac o cene uslugi, czym w ogole bylem milo zaskoczony :D Co prawda nie mam juz Mazdy, ktora u nich serwisowalem (a piekna byla....3-jeczka, ehhhh...miodzio) ale okazalo sie, ze maja mechanika, ktory wczesniej serwisowal Jaguary i w dalszym ciagu mam zamiar korzystac z ich uslug :D Poza tym serwisuja tez inne marki... Jesli mialbym ich oceniac to dalbym im 10/10 punktow. Przy okazji pozdrawiam Pana kierownika Krzysztofa, pracownika serwisu Damiana i pracownikow warsztatu, ktorzy opiekowali sie moim autkiem. Naprawde fachowe podejscie do tematu Panowie :D mam tylko nadzieje, ze jakosc Waszych uslug nie spadnie :)
dziadek mial trabanta, ojciec tez... mam i ja...:P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2008, 00:41
Posty: 125
Skąd: Wrocław
Auto: trabant ;) i sw. spokoj...

Postprzez motar » 21 lip 2008, 09:46

BUD-MOT na Rybitwach. Także polecam. Wymieniałem u nich końcówki drążków stabilizatora. Części załatwili od ręki, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Mogę podpisać się pod poprzednimi postami o fachowości panów z serwisu.
motar
 

Postprzez kb88 » 22 lip 2008, 18:27

nie wiecie czy w ASO w Lublinie da radę sprawdzić M6 przed zakupem ?
I czy trzeba się zapisywać, a jak tak to z ilo dniowym wyprzedzeniem ?
kb88
 

Postprzez abejka » 23 lip 2008, 23:40

Szukam dobrego warsztatu w okolicach katowic , gdyz czeka mnie wymiana paska rozrzadu i wymiana filtrow i oleji. Z gory dzieki :)
abejka
 

Postprzez baad » 25 lip 2008, 08:06

Witam po długiej nieobecności. Szukam jakiegoś miejsca w Warszawie gdzie można dostać jakieś oponki używane w dobrej cenie :D . Dzięki za info Pozdrawiam.
Mazda to je to!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lis 2003, 21:34
Posty: 77
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 626 GW 2.0 2000

Postprzez baad » 25 lip 2008, 08:11

Witam ponownie kolejne pytanie. Warsztat-serwis w Warszawie gdzie mogą się zająć instalcją gazową OMVL. Mam z nią duży klopot. Dzięki za info.
Mazda to je to!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lis 2003, 21:34
Posty: 77
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 626 GW 2.0 2000

Postprzez Blondas » 25 lip 2008, 09:42

Ktoś rok temu pytał o pana Marka Warmusa w Krakowie, że zaniknął (a bardzo dobry był)
Namiary do niego znalazłem tu: http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=2064777
Ciekaw jestem, czy serwis można polecić pod takim kierownictwem?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lip 2008, 14:51
Posty: 43
Skąd: Kraków
Auto: Mazda MPV, 2004, 2.0 MZR-CD

Postprzez Szymon » 30 lip 2008, 00:41

Dołączam się do pochwalnych opinii o Mazda Doboszw Chorzowie. Pan Jerzy okazał się bardzo kulturalnym i słownym człowiekiem. Nie bałem się tam zostawić auta. Nawet chciał dłużej zostać w pracy żebym zdążył odebrać samochód. Pozdrawiam więc i polecam !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez adamski6 » 1 sie 2008, 21:28

Cześć wszystkim !
Jstem od niedawna szczęśliwym posiadaczem xedosa 6 1.6 1995 r znacie może jakis solidny warsztacik koło opola mam w nim troszkę do pogrzebania i niechciał bym dać tego jakiemuś laikowi który będzie na mojej madzi zdobywał wiedzę i doświadczenie !! pzdr adamski6
adamski6
 

Postprzez sedar » 4 sie 2008, 08:08

Kolejny raz – duże słowa uznania dla serwisu z Bydgoszczy AUTO MARKET ANDRZEJ JOCZ UL. INOWROCłAWSKA 1.

Pojechałem z zamiarem weryfikacji stanu technicznego mojej Madzi przed czekającym moja rodzinke wyjazdem na wakacje. Zawczasu (2 tygodnie wcześniej) umówiłem sie na wizytę.

Oczywiście (do tego Panowie z serwisu zdążyli mnie przyzwyczaić), bez czekania mogłem wjechać autem na podnośnik. Pomimo tego, iż była to sobota i tylko 1 mechanik na warsztacie – moje auto bardzo sprawnie zostało sprawdzone.

Uzupełnienie oleju, dolewka płynów + wymiana klocków hamulcowych => wszystko to trwało około 1 godzinę. W tym czasie pogadałem sobie z właścicielem serwisu, wypiłem kawkę czytając reklamówki nowych mazd i co jakiś czas zajrzałem do mechanika.

Pobyt w miłej i kulturalnej atmosferze dobrze wspominam. Nie wspomnę o fachowej pracy, ponieważ nie po raz pierwszy tam byłem – mazda jeździ wspaniale i bez żadnych awarii.

Zdecydowanie polecam serwis AUTO MARKET ANDRZEJ JOCZ
http://www.mazda-ford.pl/
____________
Moja Madzia
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=54451

Pozdrawiam
Sedar
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 sty 2008, 10:40
Posty: 7
Skąd: Piła
Auto: Mazda 2, diesel 1,4, 68KM

Postprzez mersan » 4 sie 2008, 18:04

Świeża historia. Kupowałem ostatnio zestaw filtrów w firmie Motocom w Łomży, ul.Dworna 18.
Serdecznie nie polecam. Czas realizacji, traktowanie klienta jak <jelen>, jakbym nie wiedział co jest grane. Strona internetowa swoje (oferta) a życie swoje (w paczce).
Więcej rozpisuję się w Forum: Eksploatacja, Temat: Sklep Motocom Opinie.
Już u nich nie kupię. <zygi>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 29 lut 2008, 09:04
Posty: 17
Skąd: Toruń
Auto: Była: 323f 2,0DiTd 2002r.
Aktualnie: Mazda 5 CW, 2.0 2010r.

Postprzez Devo_Y » 4 sie 2008, 20:24

mersan, po co powtarzasz swoje posty ?? !! ??
i tak w dwóch wątkach...
póki co, niczego nie szukam...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 maja 2007, 15:09
Posty: 500
Skąd: duchem wciąż we wRocku ciałem na usrynowie
Auto: 626 GF FS 136KM

Postprzez mersan » 4 sie 2008, 21:21

dr lipke napisał(a):mersan, po co powtarzasz swoje posty ?? !! ??
i tak w dwóch wątkach...

Błąd techniczny. To nie było umyślne. Już kolejno weszły spoko <paker>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 29 lut 2008, 09:04
Posty: 17
Skąd: Toruń
Auto: Była: 323f 2,0DiTd 2002r.
Aktualnie: Mazda 5 CW, 2.0 2010r.

Postprzez superjinx » 7 sie 2008, 19:04

Witam
Wreszcie po długich bojach kupiłem moją slicznotke 323f BA '98.
Proszę o pomoc gdzie w moim pieknym mieście (Skierniewice) lub w okolicy mogę znaleźć dobrego mechanika aby zrobił mi dobry przegląd i powymieniał co trzeba.
Sprawa razcej pilna;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 lut 2008, 23:10
Posty: 94
Skąd: Skierniewice
Auto: MAZDA 6 GH 2008 2.0 AT

Postprzez Xavier » 7 sie 2008, 20:38

superjinx napisał(a):Witam
Wreszcie po długich bojach kupiłem moją slicznotke 323f BA '98.
Proszę o pomoc gdzie w moim pieknym mieście (Skierniewice) lub w okolicy mogę znaleźć dobrego mechanika aby zrobił mi dobry przegląd i powymieniał co trzeba.
Sprawa razcej pilna;)

Hmmm... Tu polecamy, a nie pytamy.
Jak rozumiem to z zachwytu dla marki pytasz w 3 tematach o to samo? Czy to namiastka szoku poporodowego ... szok "pozakupowy"? :D
Blisko masz do dobrego warsztatu (polecam):
www.autojaksa.com.pl
:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 maja 2005, 17:03
Posty: 535 (0/1)
Skąd: Lodz

Postprzez WIESIEK626 » 7 sie 2008, 21:24

MOŻE MI KTOŚ DORADZIĆ GDZIE W OKOLICACH PIŁY-WIELKOPOLSKA WYMIENIĆ NAJLEPIEJ ROZRZĄD [MAM JUŻ KUPIONY-ORG.] I CZY JESZCZE COŚ WYMIENIĆ JAKIE PASKI I JAKIEJ FIRMY---....PROSZĘ O RADĘ..
Początkujący
 
Od: 10 sty 2008, 00:25
Posty: 4
Skąd: PIŁA
Auto: MAZDA 626 2.0 DITD 2000R.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki