Polecane sklepy i serwisy

Postprzez abejka » 1 paź 2008, 15:45

Dalem dzis samochod na wymiane filtrow i oleju. Gosciu wlal mi olej mabila 1 polsyntetyka i wymienil filtry, oprocz filtra paliwa -powiedzial ze to wymienia tylko serwis mazdy i robi sie to co 120 tys km Czy to prawda?? Mam mazde 2001r 1.8 premacy.
abejka
 

Postprzez Urocza » 7 paź 2008, 15:52

Hej, czy może mi ktoś polecić dobre, ale rzecz jasna nie drogie ASO w Warszawie. Nie bardzo mam do nich szczęście, a muszę zrobić przegląd w moim autku i wymianę przednich amortyzatorów (za samą wymianę amortyzatorów krzyknięto mi ok.1000 PLN czy to możliwe?) Będę wdzięczna za info.
Mazda 323 C BA – 1996
Urocza
 

Postprzez Beny » 7 paź 2008, 16:28

Urocza napisał(a):Hej, czy może mi ktoś polecić dobre, ale rzecz jasna nie drogie ASO w Warszawie

musi byc ASO?Ja bym ci polecil Jakse cala warszawa u niego serwisuje ;) i nie zostaniesz wykorzystana :P w sensie ze zaplacisz za cos niepotrzebnie,lub ci ktos wcisnie jakies bajki :)
Obrazek
Przemek...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 wrz 2006, 16:22
Posty: 8660 (84/80)
Skąd: KCH
Auto: Mazda 6gh 2.5pb
Mazda Xedos 9 2.5V6 KL
Mazda 323f 2.0 V6 GT

Postprzez maniek8011 » 7 paź 2008, 18:44

Urocza napisał(a):Hej, czy może mi ktoś polecić dobre, ale rzecz jasna nie drogie ASO w Warszawie. Nie bardzo mam do nich szczęście, a muszę zrobić przegląd w moim autku i wymianę przednich amortyzatorów


Beny napisał(a):musi byc ASO?Ja bym ci polecil Jakse cala warszawa u niego serwisuje

Jak to ładnie brzmi :D .Reasumując jedz do bronisz a napewno będziesz zadowolona.
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez maniek8011 » 7 paź 2008, 18:44

Urocza napisał(a):Hej, czy może mi ktoś polecić dobre, ale rzecz jasna nie drogie ASO w Warszawie. Nie bardzo mam do nich szczęście, a muszę zrobić przegląd w moim autku i wymianę przednich amortyzatorów


Beny napisał(a):musi byc ASO?Ja bym ci polecil Jakse cala warszawa u niego serwisuje

Jak to ładnie brzmi :D .Reasumując jedz do bronisz a napewno będziesz zadowolona.
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez dST » 8 paź 2008, 18:07

Witam,

no i moja Madzia już po przeglądzie. Kupiona w "ciemno" na internecie, bez oglądania, bez sprawdzania – po prostu na wygląd ;–) wbrew wszystkim dobrym (słusznie) radom i namowom. Wiecie zresztą, jak to jest z miłością – po prostu wiesz, że to ta :) i tyle...

Oddałem się (nas) w ręce BUD-MOT przy ul. Christo Botewa 6 w Krakowie.
Kontakt : 012 6503285 i 503036432

I moje odczucia są następujące:
– pal licho ceny (na miłości się nie oszczędza) ale okazało się baaardzo przystępnie. Rozrząd taniej niż... w Fiacie... hmmm. Zdradzę od razu, że na hasło "ja z forum dzwonię" kolesie się śmieją i ceny jeszcze bardziej spadają, więc warto powiedzieć!
– bardzo sympatycznie, terminowo niezwykle aż mi głupio było :P że podjechałem i gotowe...
– fajne podejście nie "klient" + "pojazd o numerze rej." ale "jaka fajna Madzia" co każdego rozbroi...

aha, najważniejsze...konieczny jest GPS, żeby tam dotrzeć i bilet godzinny żeby się z tamtąd wyrwać ;) bo to jakieś 100m za końcem świata jest. Ale warto było zainwestować.

Wymiana standardowo w kupionym autku: rozrząd bez pompy (stan idealny podobno jeszcze), płyny i filtry (na razie normalny, jeszcze nie sportowy). Nie wciśnięto Madzi nic ponad to co trzeba i nic na siłę, mimo że zostawiłem "wolną rękę". I najlepsze na koniec, te słowa otuchy, że autko stan idealny, silniczek miodzio i zawieszenie też można śmigać. Co zamierzam czem prędzej uczynić robiąc mały wypad do Barcelony na "weekend". Dam znać, czy się wszystko po przeglądzie dalej kupy trzymało. A i fajną minę zrobili, jak pytałem "kiedy wymianiamy olej" – "za 10K", to będę w grudniu hahaha
dST | mazdaManiaK
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 wrz 2008, 21:52
Posty: 9
Skąd: Kraków
Auto: Żółta Mazda 6 TD 2.0 100KW/136KM z 2004

Postprzez Łukasz1979 » 9 paź 2008, 18:09

Witam

To teraz moja kolej. Jeśli chodzi o Kraków to z pełną odpowiedzialnością polecam serwis BUD-MOT mieszczący się przy ulicy Christo Botewa 6 (przy wjeździe na giełdę samochodową). Obsługa rewelacja, jakość wykonanych usług pierwsza klasa, szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą co robią, bardzo dobra ekipa. Przy jednym podejściu zrobiłem u nich wymianę rozrządu, koła dwumasowego wraz z kompletnym sprzęgłem, oleju, filtrów, odgrzybianie klimatyzacji, teraz autko jeździ rewelacyjnie, a podróżowanie nim można nazwać przyjemnością. Jeśli ktoś szuka warsztatu umiejącego obchodzić się z Mazdami to trafił w dziesiątke. Jeszcze raz polecam.

Kontakt:
ul. Christo Botewa 6
tel. 012 650 32 85 oraz 503 036 432

P.S. Jeśli któryś z Was to czyta to serdeczne dzięki za pomoc (za baterie też hahaha) i pozdrawiam serdecznie.
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 17:09
Posty: 16
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 6 MZR-CD 136 KM kombi

Postprzez random » 12 paź 2008, 13:35

Drodzy Forumowicze, podpinam się pod dwa ostatnie posty jeśli chodzi o serwis BUD-MOT przy ul.Christo Botewa w Krakowie..z pełną świadomością polecam ten serwis wszystkim użytkownikom,dla których M jest ważna, szczególnie tym z Krakowa i okolic ;) (w sumie Tarnów jest mocno naciąganą oklicą Krakowa <lol> ).
Do rzeczy.Panów pracujących w tym serwisie cechuje wielki entuzjazm oraz ogromna fachowość w stosunku do wykonywanej pracy.Ich umiejętność konstruktywnej diagnostyki, rzeczowość, idealny słuch Pana Tomasza, jeśli chodzi o wykrywanie wszelakiej patologii istniejącej w naszych samochodach, bardzo dobre ceny oryginalnych części(ściaganych w 10 min. przez Pana Karola dosłownie spod ziemi), pewna ręka, podejście do klienta-przede wszystkim cierpliwość w wysłuchiwaniu zadawanych, często bezsensownych pytań-to ewidentnie ja <glupek2> -no, i bardzo miła atmosfera..można by wymieniać jeszcze długo...ale to wszystko to na prawdę wielki ukłon z Ich strony w kierunku Nas i naszych Mazd :)
Konkluzja:profesjonaliści,znają się na rzeczy,doświadczeni i stanowią bardzo zgrany zespół.
Bardzo polecam, na prawdę wielki pozytyw!!Kontakt z serwisem j.w.
P.S.Panowie pozdrawiam i dziękuję za opiekę :)
random
 

Postprzez avatar1000 » 12 paź 2008, 20:33

Witam!

Poszukuje porządnego serwisu w Lublinie i okolicach .. cel: serwis Mazdy 6 2.0 diesel 85kW 2003r

Z góry dziękuje za szybka odpowiedz..

Ps. użyłem opcji "szukaj" ale z miernym skutkiem :(
avatar1000
 

Postprzez Waluś » 12 paź 2008, 22:29

wertera 11 :) Aso lub już/jeszcze nie mazdy :P
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez avatar1000 » 13 paź 2008, 07:06

Tyle,że opinii o nich dobrych nie słyszałem..
avatar1000
 

Postprzez zielak » 13 paź 2008, 13:03

avatar1000 napisał(a):Poszukuje porządnego serwisu w Lublinie i okolicach .. cel: serwis Mazdy 6 2.0 diesel 85kW 2003r


Kon-Car, Wierzchowiska (kierunek Piaski) (081) 581-08-98
Polecam, dobrzy mechanicy, ceny ok ale nie zajmują się elektroniką.
Początkujący
 
Od: 4 wrz 2008, 11:40
Posty: 14
Skąd: Włodawa
Auto: 03' M6 GY 2.0 Diesel 121KM

Postprzez avatar1000 » 13 paź 2008, 23:30

Dzięki śliczne..muszę w końcu pojechać do serwisu bo im więcej czytam forum tym więcej znajduje w mojej Madzi usterek :D
avatar1000
 

Postprzez Al » 14 paź 2008, 20:28

zielak napisał(a):Kon-Car, Wierzchowiska (kierunek Piaski) (081) 581-08-98
Polecam, dobrzy mechanicy, ceny ok ale nie zajmują się elektroniką.


Potwierdzam, moją Mazdę serwisuję tam od 2lat, ceny przystępne, nie ma naciągania(przeciwnie kilka razy wyszło jak u innych mechaników byłem naciągany). Nie wiem dokładnie jak z elektroniką, ale widziałem u nich killka miesięcy temu 6tkę na generalnym remoncie silnika, więc może i z Twoją avatar1000 dadzą radę.
Fides et Ratio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 sty 2006, 18:53
Posty: 93
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: 323C 1.3,1997, 626 1996 FP

Postprzez damian27 » 16 paź 2008, 08:28

avatar1000 napisał(a):Poszukuje porządnego serwisu w Lublinie i okolicach

http://www.mazda.lublin.pl/

z tymże sam chce się dowiedzieć, czy to pożądny serwis i narazie brak odzewu w tej sprawie
Początkujący
 
Od: 14 paź 2008, 23:25
Posty: 11
Skąd: Kąkolewnica / Lubelskie
Auto: prawdopodobnie Mazda 6, 2005

Postprzez ppekala » 16 paź 2008, 15:49

Polecam serwis BUD-MOT w Krakowie przy ul. Christo Botewa, przy giełdzie samochodowej na Rybitwach. Dla osób nie z Krakowa i bez GPS-u – będąc już w okolicach Rybitw, kierować się na wysoki komin.
Tydzień temu oddałem zespołowi z BUD-MOTu auto do remontu – Mazda 323 C 1.5, 1995 rok. Auto przyjechało z Norwegii, jak na Norwegię kupione stosunkowo niedrogo, lecz jak się okazało, czekało na tzw. "inwestora strategicznego" <lol> w szczególności tyczy się to zawieszenia... Jednakże, chociaż niedoinwestowane, nie zawiodło ani raz od ponad roku. :)
Remont przebiegł nadzwyczaj sprawnie ( wcześniejszy kontakt telef. i mailowy ułatwił przygotowania do pracy ). Wymieniono amortyzatory przednie i tylne, sprężyny przednie i tylne, końcówki drążków, łączniki stabilizatora z przodu i tyłu, poduszki amortyzatorów tylnych ( niespodziewany wydatek.... :| korozja.., ale szybka decyzja i ściągnięto nowe ). Poza tym wymiana tarcz hamulcowych, klocków, szczęk, regeneracja hamulców tylnych. Nowy tłumik środkowy i końcowy. Założenie nowej oryginalnej uszczelki pokrywy zaworów. Nowe świece, przewody zapłonowe NGK, sprawdzenie kopułki i palca. Nowy filtr paliwa, oleju, wymiana oleju w silniku i skrzyni biegów, płyn hamulcowy, wspomagania.. Oczyszczenie i konserwacja podwozia, założenie nowych opon na felgi, wyważenie. Auto po remoncie prowadzi się znakomicie, jest cichsze, stabilniejsze – przetestowane na drodze z powrotem do Norwegii. Zespół kulturalny oraz fachowy, widać, że dokładnie wiedzą co robią. Bardzo dobre podejście do klienta – można uzyskać wiele cennych porad i zadawać pytania dotyczące auta. Według mnie wzorcowy warsztat samochodowy – kultura, znajomość fachu i sprawność, chęć pomocy i umiarkowane ceny. <spoko>
ppekala
 

Postprzez MariuS » 17 paź 2008, 17:15

a czy ktos moze polecić/albo sam wykonuje tkaie rzeczy jakiś zakłąd w poznaniu/okolicahc, któy remontuje silniki. Chodiz o to ze mam częsci, tylk opotrzebuje mechanika który wszystko zrobi. Dokłądniej do wymiany uszczlenaicze zaworowe, pierścienie.

Może jakiś forumowicz z wielkopolskiego zajmuje się mechaniką?
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 09:31
Posty: 3498 (5/27)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH Kombi 2.2D '11
Subaru Impreza GT@STI++ '00
Peugeot 206SW 1.4 HDI '06


Była
Mazda 323F BA KL-ZE `95
Mazda 6 GY L3-VE `06

Postprzez Dry » 17 paź 2008, 17:40

mariusz_sti napisał(a):a czy ktos moze polecić/albo sam wykonuje tkaie rzeczy jakiś zakłąd w poznaniu/okolicahc, któy remontuje silniki. Chodiz o to ze mam częsci, tylk opotrzebuje mechanika który wszystko zrobi. Dokłądniej do wymiany uszczlenaicze zaworowe, pierścienie.

Może jakiś forumowicz z wielkopolskiego zajmuje się mechaniką?


Globy napisał(a):Miasto: Poznań:

1. Warsztat ul. Dolna 24 (Umultowo)
tel. 501 706 402 (Piotr)


Facet jest naprawdę PRO jeśli chodzi o mazdy (sam u niego robiłem rozrząd), nie wiem czy podejmie się remontu ale slyszlaem (i czytałem) duzo dobrego o nim, także zadzwoń. Napisz potem co Ci powiedzial :)

Pozdro
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2007, 14:10
Posty: 344 (4/0)
Skąd: Poznań
Auto: 626 GW, 2.0 lpg,
2000 r.

Postprzez MariuS » 17 paź 2008, 17:46

ten adres juz znam z wyszukiwania na tej stronie. Ale myślałem z ektoś robił gdzie indizej jeszcze cos podobnego.
Jak naraiz enie mogę sie dodzwonić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 09:31
Posty: 3498 (5/27)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH Kombi 2.2D '11
Subaru Impreza GT@STI++ '00
Peugeot 206SW 1.4 HDI '06


Była
Mazda 323F BA KL-ZE `95
Mazda 6 GY L3-VE `06

Postprzez baco » 18 paź 2008, 18:46

Tajfun napisał(a):Polecam ASO Katowice ul. Siwka 11- szybko , tanio i bez stresów!!!!!


Znasz ten serwis z doświadcznia? Chcę tam sprawdzić auto przed zakupem, nie wiem na ile są solidni i "przyjaźni klientowi", bo muszę trochę pomarudzić.
Początkujący
 
Od: 11 paź 2008, 22:43
Posty: 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki