Polecane sklepy i serwisy

Postprzez tomahawk » 26 sie 2008, 09:54

Próbowałeś może w Nippon Car na Radzymińskiej tel. 679 92 12, 678 38 97 zakupiłem u nich ostatnio gumy na drążek stabilizatora na których Hipol poległ..., aczkolwiek, żeby byc sprawiedliwym w Hipolu kupowałem kilkakrotnie filtry i nie było problemu...
ew. www.autofachowiec.pl, ale tego nie sprawdzałem, no i carspeed :D
pozdrawiam
Tomek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 3 sty 2008, 17:32
Posty: 26 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Xedos'93 2.0 V6+ SGI
Renault Grand Scenic'05 2.0 T

Postprzez jacek01 » 26 sie 2008, 21:04

Serwis samochodowy Kamiński
ul.Poprzeczna 16
Koszalin
Miałem problem z ABS w Mazdzie Premacy,paliła się kontrolka ABS. Kamiński zlokalizował usterkę trwało to 7 godzin i kosztowało 170 zł.Uszkodzony czujnik ABs kupiłem sam i dostarczyłem go do ww warsztatu. Założenie go zajęło z zegarkiem na ręku 1 godz. i kosztowało 150 zł.Łącznie naprawa 320 zł +koszty czujnika moje.
Mimo wszystko serwisu nie polecam,właściciel robi wycenę jak mu się podoba,nie daje rachunków,nie daje gwarancji,cwaniaczkowaty.
Nie polecam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 sie 2008, 20:16
Posty: 52
Skąd: Koszalin
Auto: Mazda Premacy2.0 DITD

Postprzez wolfshadow » 27 sie 2008, 10:46

Witam, może pisze nie w tym miejscu co trzeba ale pilnie poszukuję warsztatu w Lesznie w którym mógłbym sprawdzić Mazdę przed zakupem
wolfshadow
 

Postprzez młody122 » 27 sie 2008, 15:09

Witam
Co sądzicie o warsztacie PHU Okręgowa stacja kontroli pojazdów
88-320 Strzelno ul. zbozowa 4.
Mazda 626 1997 GE 1,8
Początkujący
 
Od: 25 sty 2008, 15:45
Posty: 7
Skąd: Kołobrzeg

Postprzez maniek8011 » 27 sie 2008, 19:37

jacek01 napisał(a):Kamiński zlokalizował usterkę trwało to 7 godzin i kosztowało 170 zł.

dobry czas gośc ma
jacek01 napisał(a):Założenie go zajęło z zegarkiem na ręku 1 godz. i kosztowało 150 zł.

normalnie to tyle miej wiecej czasu zajmuje ale zeby tyle za wymiane a jeszcze za weryfikacje tyle wzieli to jest chore nie mozna sobie tak z glowy brac cen.
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez rusek » 27 sie 2008, 21:41

Globy napisał(a):biuro@carspeed.pl – polecam hurtownię naszego Klubowicza Smirnoffa z Lublina (wysyłka cały kraj), zamienniki i oryginały oraz doradztwo <usmiech>


Tak kolego, Adrian się spiął i części w drodze...
Poza tym NIE POLECAM żadnego ASO w Poznaniu. Warsztat u państwa Wache w Baranowie to kompletne dno. Nie mają żadnych części do 626 na miejscu a sprowadzenie głupiej uszczelki pod pokrywę zaworów trwa 2 tygodnie! Poza tym sprzedawca w dziale części nie potrafi nic powiedzieć więcej o autach niż to, co zobaczy w katalogu. Amatorka!
ASO Polody też niezłe – serwisant powiedział, że nie trzeba w Mazdach w ogóle wymieniać uszczelki pod pokrywą. Można stosować cieknącą, byle zalepić siliconem! Powalił mnie na ziemię. Mało tego – uznał, że siwy dymek z rury jest oznaką puszczającej uszczelki pod głowicą! Szkoda słów... MAZDA do grobu mnie wpędzi...
rusek
 

Postprzez mr_t » 28 sie 2008, 10:54

rusek napisał(a): Poza tym sprzedawca w dziale części nie potrafi nic powiedzieć więcej o autach niż to, co zobaczy w katalogu.

To nie tylko oni, ale większość ASO Mazdy. Rozmawiałem nt. akcesoriów w 4 ASO Mazdy. W 3 gorzej niż źle. W jednym gość nie miał katalogów, cennika, nie wiedział gdzie, co i jak nawet podanie mu numerów katalogowych nic nie pomogło. W pozostałych coś umieli znaleźć tj. część w katalogu na foto – ale cen już nie mogli podać bo nie ma w katalogu, dokładnych danych też nie, bo w katalogu nie pisze...
Jedno ASO wiedziało o co mi chodzi, ale cen i tak do dziś nie dostałem. Niestety jak na razie to oficjalna sieć serwisowa mocno kuleje.
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2008, 22:12
Posty: 629
Skąd: Będzin
Auto: Mazda 3, 2.0 diesel

Postprzez Adamos » 28 sie 2008, 19:25

Szukam dobrego warsztatu w 3miescie do zrobienia rozrzadu. Przy okazji pytam jaki rozrzad kupic :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 10:03
Posty: 2280 (4/1)
Skąd: Gdynia
Auto: Ford Focus C-MAX mk1

Postprzez Waluś » 28 sie 2008, 19:56

Przy okazji pytam jaki rozrzad kupic

uzupełnij profil bo zgadywać nie będziemy
ale
Potrzebuje instrukcje do 323C z 95r.


wnioskuje że tym jeździsz, więc się uściślij. A na temat Rozrządu znajdziesz informacje w odpowiednim dziale.
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Mako » 28 sie 2008, 20:07

Pewnie juz kilka osob pisalo i polecalo
firma Ramech (RAMECH s.c., Grzegorz i Jakub Rawicki,43-305 Bielsko-Biała, ul. Rzemieślnicza 3) za jak narazie szybka dostawe lacznikow do mojej madzi. Mam nadzieje ze jakosc bedzie zadowalajaca :)
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Toji » 2 wrz 2008, 14:59

Witam wszystkich, proszę o opinię dotyczącą serwisu Mazda w Długołęce k/Wrocławia, punkt nazywa się bodajże TEAM. Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
tylko umarli płyną z prądem, żywi idą zawsze pod prąd :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 lip 2008, 11:39
Posty: 22
Skąd: Kalisz
Auto: Mazda6 2003 MZR-CD

Postprzez maryjo » 4 wrz 2008, 14:39

Adamos88, na pewno uważałbym na Witek Service w Gdyni Chyloni.
Robiłem tam rozrząd z wymianą pompy wody na oryginalnych częściach i po tygodniu pasek spadł z rolek... Poza tym są perełki typu nie przykręcona śrubka itp.. na szczęście naprawili usterkę w ramach gwarancji, ale po czymś takim to klimat ogólnie siada.
Kumpel robił tam Saaba i też czegoś nie dokręcili. Sęk w tym że o ile właściciel jest w porzo gościem to zatrudnia samych młodocianych buraków i oni psują mu wizerunek, ale to już jego problem.
Tymczasem szukam innego mechanika co by mi uszczelnił moją v szóstkę. Jestem już na ostatniej stronie polecanych warsztatów i nie mam za dobrego nastroju. Spróbuję na Kuśnierskiej.
Jeżeli chodzi o Gdynię, to nie mogę nic zarzucić warsztatowi specjalizującemu się w fordzie na Kalksztajnów 502-664-549, oprócz tego że obsługa jest jakaś mrukliwa (może to przeszkadzać, ale oni są od naprawiania a nie od uśmiechania), to na razie nic nie schrzanili a właściciel jest spoko. Jak mi zaśpiewają za dużo na Kuśnierskiej to pojadę pewnie tam. Z tym że oni tam znają silnik V6 choćby z Probe, nie wiem jak z innymi mazdami. Jak wspomniany kumpel pojechał z Saabem do nawet gadać nie chcieli.
zamienię octavię na vana
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 kwi 2008, 22:14
Posty: 187
Skąd: gdynia
Auto: Maluch/Skoda Rapid 130/323 1.7 D/ Civic VI/Mondeo mk1/Xedos CA KF 1995/Octavia 1.9 TDI

Postprzez maryjo » 4 wrz 2008, 15:58

No więc dzwoniłem do autoryzowanego serwisu mazdy na Kuśnierskiej w Gdyni i mechanik stwierdził że V6 to on się boi. dobre to że się chociaż przyznał, gorzej że zapytany o fachowca nie potrafił nikogo wskazać. Było słuchać Taty...
zamienię octavię na vana
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 kwi 2008, 22:14
Posty: 187
Skąd: gdynia
Auto: Maluch/Skoda Rapid 130/323 1.7 D/ Civic VI/Mondeo mk1/Xedos CA KF 1995/Octavia 1.9 TDI

Postprzez MDIk » 4 wrz 2008, 19:30

Polecam warsztat na Szuberta 2A w Gdansku. Specjalizują sie w autach japonskich. Miła i fachowa obsługa. Tel. 58-3026801.
Pozdrawiam.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 16 sie 2008, 12:48
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Auto: Xedos 9 2,5l v6 24v. 2000r

Postprzez dzkicek » 4 wrz 2008, 20:54

Hej jestem z Krakowa. Poszukuje dobrego serwisu MAZDY w Polsce. Od dwóch tygodni odwiedzam nasze dwa krakowskie serwisy i jestem załamany brakiem kompetencji, nieprzygotowaniem zupełnym do obsługi klienta oraz chamstwem panów zajmujących się częściami. Panowie nie są nawet w stanie podać przybliżonej ceny części. Nie wykazują jakichkolwiek chęci pomocy klientowi. <killer> Jeśli ktoś wie coś na temat dobrego serwisu to proszę o przesłanie informacji na maila: dami.zajac@gmail.com
dzkicek
 

Postprzez maryjo » 5 wrz 2008, 10:19

Jeśli chodzi o Szuberta to opinie są skrajne, bynajmniej z tego wnioskuję co czytałem na innych forach.
Ja osobiście jak kupowałem Xedosa to pojechałem tam na niby przegląd, ale śmiem podejrzewać że byli w zmowie ze sprzedającym. bo bardzo się zainteresowali hamulcami twierdząc że wszystkie się kończą, a tak naprawdę to mnie na koszty naciągnęli bo jak kupiłem klocki na przód okazało się że na starych jeszcze hoho, no ale trudno. Co do tyłu mieli rację, ale jakoś tak z przyzwyczajenia zacząłem od przodu.
Z kolei to że pompa wody cieknie jak sito + inne perełki które odkrył dzień po zakupie w kanale mój ojciec jakoś nie widzieli. Rozumiesz zatem MDIk że nie bardzo mi się chce do nich jechać. Założę się że tak jak w innych opisywanych przypadkach z innych forów że się tak wyrażę, jak już dostaną wóz w łapy to będą mnie skubać z kasy jak ta lala.
Dzwoniłem do salonu mazdy na hallera w Gdańsku. Tam mechanik (ponoć dobry) zaczął się tłumaczyć że ma full roboty z nowymi wozami, że szef nie pozwoli że to że tamto, ale nie zdziwiłbym się że też miał cykora V-kę ruszać.
zamienię octavię na vana
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 kwi 2008, 22:14
Posty: 187
Skąd: gdynia
Auto: Maluch/Skoda Rapid 130/323 1.7 D/ Civic VI/Mondeo mk1/Xedos CA KF 1995/Octavia 1.9 TDI

Postprzez mmario20 » 5 wrz 2008, 10:25

Witam, zwracam się głównie do ludzi z Kwidzyna i okolic (3miasto, Iława, Elblą, Grudziąz) ale również do wszystkich Was. Po kupnie Magdy 626 2,0 GF muszę wymienić rozrząd, ma 108 tys km, nie ma żadnej przywieszki, nie ma książki serwisowej więc wnoszę że Niemiec nie wymieniał. Panowie- gdzie kupujecie części i kto tu w pobliżu zna się na mazdach. Podoba mi się opinia ruska nt polecanej przez smirnoffa hurtowni. w tym temacie znalazłem tylko jeden warsztat polecany w Bydgoszczy ale może są gdzieś bliżej. Dzięki
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2008, 21:15
Posty: 43
Skąd: Kwidzyn
Auto: Mazda 626GF 2.0 116KM 98r

Postprzez Devo_Y » 8 wrz 2008, 10:26

po raz kolejny polecam RBS przy Buraczanej 10 we wRocku, wymiana końcówki lewego drązka, regulacja zapłonu, obejrzenie co i jak z resztą i cetka śmiga aż miło
aha, jeszcze mógłbym polecić mieszczący się prawie po sąsiedzku zakład od geometrii na Waflowej – niedrogo, fachowo i porządnie
póki co, niczego nie szukam...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 maja 2007, 15:09
Posty: 500
Skąd: duchem wciąż we wRocku ciałem na usrynowie
Auto: 626 GF FS 136KM

Postprzez Toji » 8 wrz 2008, 11:09

a co z tym serwisem w Długołęce k/Wrocka ?? nikt tam nigdy nie był ??
tylko umarli płyną z prądem, żywi idą zawsze pod prąd :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 lip 2008, 11:39
Posty: 22
Skąd: Kalisz
Auto: Mazda6 2003 MZR-CD

Postprzez JohnyBlaze » 8 wrz 2008, 11:16

Jeśli ktoś z Opolskiego,albo okolic szuka jakiegoś serwisu,to polecam ASO koło Opola http://www.marcotuning.pl/mazda/ .Wymieniałem tam olej i filtr w skrzyni automatycznej. Ogólnie cały zabieg trwał prawie 3godziny,ale się opłacało poczekać:) Ogólnie miła obsługa,mechanik wiedział co robi-nie był to jakiś młody początkujący mechanik.Generalnie póki co,to polecam:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2008, 20:57
Posty: 86
Skąd: Opolskie
Auto: Mazda 323F BA 95r. 1.8 automat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki