Czyszczenie parownika metodą TUNAP

Postprzez darioc » 4 sie 2016, 14:40

Witajcie

Nie widzę w szukajce tego konkretnego tematu a może komuś się przyda.
Metoda TUNAPu to tzw. metoda ostatniej szansy przed wymianą parownika, co jak wiedzą niektórzy jest okrutnie drogie.
Znalazłem nawet filmik od nich jak to działa:



Sam miałem problem z smrodkiem z klimy, nie pomogło ozonowanie, nie pomógł WURTH, została wymiana parownika albo właśnie TUNAP.
Byłem nastawiony negatywnie, ale wolałem wydać 120zł niż coś ok. tysiąca, okazało się, że pomogło. Zero smrodku, klima chodzi jak szalona, same zalety za niewiele grosza.

Sama metoda u nas (podobno żeby zapobiegać niezdrowej konkurencji, czy czemuś podobnemu) wykonywana jest tylko w ASO suzuki, w moim przypadku musiałem czekać kilka dni, żeby serwis mógł się skontaktować z ich przedstawicielem TUNAPu, żeby dowiedzieć się jak się dobrać do M6. Potem ładnie oddzwonili, podali kwotę (która może być różna w zależności od trudności dostania się do parownika) i już na następny dzień jechałem.
ASO Suzuki w Zabrzu – mogę polecić :)

Tyle, jeśli ktoś ma smrodek, który nie chce odejść polecam spróbować tej metody. Jest na tyle niedroga, że warto się tego podjąć a skuteczność jest bardzo duża.

dziękuję za uwagę :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2016, 21:22
Posty: 75 (4/4)
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 6 GY 2007r 2.0 MZR 147KM
Peugeot 208 2013r 1.6 e-HDI 92KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki