Szukam warsztatu lub sklepu

Postprzez strugiel » 6 lut 2008, 06:38

witam poszukuje kogos z wielkopolski kto naprawilby mi mazde, nie ma iskry rozgrzebane są kable od aparatu zaplonowego, aparat byl naprawiany ma gwarancje, poprostu kto sie zna na tym niech sie odezwie, samochod moge przywiezc na lawecie, moj nr 783 702 424
Początkujący
 
Od: 6 sty 2008, 19:41
Posty: 4

Postprzez voytecku » 7 lut 2008, 21:17

Odezwij sie do uzytkownika: wiesiek5.

Telefon jest podany w dziale 929/Xedos9 przy watku z serwisowaniem silnika Millera.

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 21:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez strugiel » 8 lut 2008, 17:50

dobry jest?? i powiedz mi jeszcze skąd bo musialbym mu na lawecie chyba zawiezc ten samochod
Początkujący
 
Od: 6 sty 2008, 19:41
Posty: 4

Postprzez voytecku » 8 lut 2008, 17:56

strugiel napisał(a):dobry jest??

Ja tylko do niego jezdze.

strugiel napisał(a):i powiedz mi jeszcze skąd bo musialbym mu na lawecie chyba zawiezc ten samochod

Dębica.

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 21:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez senga » 7 sty 2009, 21:05

witam
poszukuję dobrego elektronika we Wrocławiu lub okolicach czy możecie mi kogoś polecić – chodzi o podłączenie poduszek powietrznych
senga
 

Postprzez strus » 8 sty 2009, 21:46

Ja korzystalem z pomocy firmy botronic: http://www.botronic.pl/. teraz mieszcza sie na ulicy Kochanowskiego 24B. Pomagali mi z poduszkami w corollce i bylem zadowolony i z ceny i z jakosci. Jak mialem problem z mazda to nie byli mi w stanie pomoc, bo potrzebowalem diagnostyki a nie mieli softu w komputerze do mazdy, ale co do Twojego problemu pewnie daliby rade:)
Damn the torpedoes, full speed ahead!
Forumowicz
 
Od: 1 mar 2007, 11:58
Posty: 80
Skąd: Wrocław
Auto: M6 GY '04 2.0 MZR-CD 136HP

Postprzez mirzyg » 18 sty 2009, 12:17

jak chodzi o całą diagnostykę gdzie mają softy do madzi to Jetronic na Opolskiej 159 kom.509797123 można sie z nimi umówić na konkretną godzine.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2008, 10:11
Posty: 74
Skąd: Wrocław
Auto: 323f BA'97 2.0 V6 GT

Postprzez googieman » 17 gru 2010, 12:23

Witam.
Chciałbym się zapytać czy ktoś wymieniał podkładki pod wtryskami w M6 w Auto Serwis Waldi w Krakowie (ul orzechowa 7)?? Szukam dobrego serwisu w krk co by mi dobrze zrobił ta wymianę.
Forumowicz
 
Od: 17 lip 2007, 18:17
Posty: 59
Skąd: Starachowice/Kraków
Auto: Mazda 6 2.2 MZR-CD 163 km
2010r.
Mazda 6 2.0 MZR-CD 136 km 2003r.

Postprzez MiszczSen » 11 lip 2011, 12:50

Witam,

W skrócie:
Koleś wjechał mi w tył autka (Mazda 6).
– do wymiany zderzak i belka
– do lakierowania tylna klapa

Autko w leasingu w Raiffeisen i teraz...
– żeby nie płacić VAT'u mam do wyboru "całe" dwa warsztaty: Marimex na Kłobucka 13 (warszawa) albo Sakowicz na Chełmżyńska 255 (warszawa).
– dają (jak mają) auto zastępcze (a to akurat w tym momencie bardzo mile u mnie widziane)

Dla mnie to jak wybieranie między gównem w proszku a gównem w płynie :P (z całym szacunkiem dla ww. warsztatów ale jakoś nie mogłem znaleźć dobrych informacji na ich temat).

I teraz pytanie do Was. Jak już to który z ww warsztatów możecie polecić ?

Powoli rozważam opcję aby olać VAT (znaczy się zapłacić z własnej kieszeni) ale wstawić autko do Auto 2000 (ul. Dęblińska – wawa). To ASO polecał mi kiedyś Jaksa, tam się "serwisuję" i na razie nie narzekam.
Początkujący
 
Od: 28 lut 2008, 17:20
Posty: 13
Skąd: Łajoming
Auto: Mazda6, 2.0 l MZR-CD Top

Postprzez Qubek » 13 wrz 2011, 22:59

Witam. Ja jednak poleciłbym warsztat w Osielsku. Tam pracują ludzie legitymujący się długim stażem w kontaktach z tą japońską marką. Wiadomo, różne są przypadki ale ja i moi znajomi (posiadający nie tylko Mazdy) do tej pory są zadowoleni z ich usług. Warto spróbować, a może ten pierwszy raz nie będzie ostatnim?
Qubek
 

Postprzez foris » 15 wrz 2011, 01:59

Witam,
mam problem ze swoją mx-3. Mechanik za bardzo nie wie co sie dzieje dlatego chcialbym zasiegnąć porady u kogoś innego. Kogo byście polecali u kogo byliście żebym mogl zaprowadzić swoja mx-3 na terenie Lublina ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 mar 2011, 17:02
Posty: 137
Skąd: LUBLIN
Auto: mx-3 1.8 V6

Postprzez jarsoN » 15 wrz 2011, 16:46

Ja mam kontakt do mechanika który mi robił przegub, nie jest on konkretnie od japońców, bardziej ogólnie, ale facet robi świetną robotę. Fachowo i szybko no i bardzo tanio. Odezwij się to Ci podam na niego namiary. Ma zbunkrowany warsztat na Elizówce.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 mar 2011, 09:36
Posty: 1040
Skąd: LU
Auto: Jest:
m3 '04
Było:
N15, 1.4, '00
EC B6 '92

Postprzez Bo1ster » 16 wrz 2011, 13:09

Witam,
Czy wiecie gdzie i za ile na terenie Poznania i okolic można zrobic konserwację podwozia?
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 13 kwi 2011, 18:04
Posty: 6
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GG/GY 2.0 benzyna

Postprzez Robb » 19 wrz 2011, 07:00

Możesz zajrzeć do Kostrzyna Wlkp. 20km od poznania a dokładniej do Lakiernictwo pojazdowe Janusz Pusiak. Najpierw przedzwoń i się dowiedz czy konserwuje podwozia bo dokładnie nie pamiętam.
Początkujący
 
Od: 28 cze 2011, 11:05
Posty: 17
Skąd: Kostrzyn wlkp. / Poznań
Auto: Mazda 323F BA Z5

Postprzez 4B! » 25 paź 2011, 01:37

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić warsztat blacharski w Warszawie lub okolicach, który zajmuje się zabezpieczeniami antykorozyjnymi i podjąłby się też naprawy podłużnic? W mojej premacy w kilka miesięcy po zakupie, po jednym sezonie zimowym ujawnił się niestety fatalny stan podłogi i szczególnie właśnie podłużnic. Wcześniej było to sprytnie zakryte zabezpieczeniem antykorozyjnym, tyle tylko, że położonym na rdzę, bez jakiegokolwiek oczyszczenia ani zabezpieczenia podkładem. Pytałem już w kilku warsztatach, ale wykrzywiali się, że to pracochłonne, może w ogóle nie da się zrobić i nie wiadomo ile może kosztować.. albo wprost odpowiadali, że takimi rzeczami się nie zajmują. Może ktoś miał podobny problem i zna solidnego fachowca, który coś by mi konkretnie poradził?
4B!
 

Postprzez mroczeks » 4 lis 2011, 22:27

Hej, miałem stłuczkę swoją BJ'ką. ASO Odyssey w Warszawie wyceniło całkowity koszt naprawy na ~13k pln więc postanowiłem ich olać.
Do wymiany:
– chłodnica (niestety "grill" wbił się do środka w żeberka),
– zderzak przedni,
– maska (albo wymiana albo może klepanie i lakierowanie wystarczy),
– grill + znaczek mazdy,
– poprzeczka (nie pamiętam już w jakim jest stanie ale pewnie wystarczy wyprostować),
– krata wlotu powietrza,

Koleżanki, koledzy. Co robić? Jak widzicie mój przypadek?
Poszukuję sensownego warsztatu w Warszawie / okolicach. Najfajniej jakby był w stanie sam ściągnąć części w ludzkich cenach. Ostatecznie mam możliwość pościągania wszystkiego sam.
Pozdrawiam!
Początkujący
 
Od: 31 sie 2010, 22:34
Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Auto: Mazda 323F 2.0D 2002r.

Postprzez darcius » 7 lis 2011, 18:06

Witam,
Mam na oku Mazdę w Częstochowie i chciałem przed zakupem ją sprawdzić. Przymierzałem się do ASO w Częstochowie, dowiedziałem się jednak na tym forum, że to jednak nie najlepszy pomysł. Powiedzcie proszę gdzie mogę podjechać (chciałem do kogoś kto zna temat i ma komputer).
Jak na razie to zamierzałem zadzwonić do Mazpolu (Mazdami chyba też się zajmują) lub do Boronia – mankament jest taki, że z Częstochowy trochę daleko do Dąbrowy aby jechać na przegląd.
Sam jestem z Krakowa więc ludzie z tego forum są moją ostatnią nadzieją :)
darcius
 

Postprzez Pipino » 12 lis 2011, 16:02

Czy ktoś moze mi polecić tani warsztat w okolicach warszawki, w którym wyminią mi przednie przewody hamulcowe i tylny wahacz?
Początkujący
 
Od: 3 cze 2010, 13:50
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BG 1.7

Postprzez Siw-y » 12 lis 2011, 16:48

Pipino napisał(a):w okolicach warszawki

A gdzie to?
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 12:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez Szalotka » 12 lis 2011, 17:07

Pipino napisał(a):Czy ktoś moze mi polecić tani warsztat w okolicach warszawki, w którym wyminią mi przednie przewody hamulcowe i tylny wahacz?


Jezeli to Twoje strony to :
Auto Jaksa – Bronisze
nawet jesli nie Twoje to warto

Jezeli praska strona to :
MotoHurt – Marki
solidni i warci polecenia

W innych stronach nie kojarze nic polecanego przez znajomych, siebie i nie tylko :)
Szalotka
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki